Zgrabna sylwetka – jak ją osiągnąć z pomocą zabiegów?

ZGRABNA SYLWETKA – JAK JĄ OSIĄGNĄĆ Z POMOCĄ ZABIEGÓW?

Zgrabna sylwetka – jak ją osiągnąć z pomocą zabiegów?

Smukła sylwetka to jeden z wyznaczników atrakcyjnego wyglądu. Chcesz czuć się dobrze w swoim ciele i zapomnieć o ukrywaniu „boczków”? Zobacz, jak mieć zgrabną sylwetkę – jak dbać o siebie na co dzień i kiedy skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Jak osiągnąć zgrabną sylwetkę kobiecą – podstawowe zasady

Wraz z upływem lat kanony piękna ulegają zmianie. Dziś zgrabna sylwetka często jest utożsamiana z wysportowanym, proporcjonalnym ciałem. Jak ją uzyskać?

Jak mieć zgrabną sylwetkę? Okazuje się, że zgrabna sylwetka kobieca to rezultat przestrzegania kilku zasad – należą do nich:

  • zbilansowana dieta – według badań odpowiada ona za 70 proc. sukcesu podczas pracy nad sylwetką i dlatego jest najważniejsza,
  • codzienna aktywność fizyczna – warto wypróbować różne treningi, np. aerobowy (redukuje tkankę tłuszczową) czy interwałowy (kształtuje ciało),
  • kontrola postępów – warto monitorować postępy (w tym ilość i masę tkanki tłuszczowej), korzystając np. z analizy składu ciała.

Zgrabna sylwetka – kiedy wspomóc się zabiegami?

Zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna – mimo że są fundamentami w budowie zgrabnej sylwetki – nie zawsze są wystarczające, aby uzyskać zamierzony rezultat. Dlaczego? Przyczyną mogą być choćby kwestie hormonalne odpowiedzialne za gromadzenie się tzw. opornego tłuszczu w miejscach, w których pozbycie się go jest utrudnione. I właśnie tu z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. W Skinlogica przeprowadzamy różne zabiegi na zgrabną sylwetkę – z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Zabiegi na zgrabną sylwetkę – karboksyterapia Dual Mc2

Karboksyterapia Dual Mc2 polega na śródskórnym lub podskórnym podaniu medycznego dwutlenku węgla. Rezultatem zabiegu jest rozpuszczenie i następnie usunięcie z organizmu komórek tłuszczowych.

Komu polecamy karboksyterapię Dual Mc2? Skorzystaj z zabiegu na zgrabną sylwetkę, gdy:

  • chcesz zredukować tkankę tłuszczową w problematycznych obszarach ciała (np. brzuchu) – badania pokazują, że skuteczność zabiegu wynosi 67 proc.,
  • zależy Ci na spłyceniu rozstępów i blizn oraz zredukowaniu cellulitu – w zależności od problemu skuteczność zabiegu wynosi do 97 proc.

Mimo że karboksyterapia Dual Mc2 jest techniką wysoce skuteczną, to do uzyskania optymalnego rezultatu potrzebna jest seria zabiegów. W zależności od natury problemu rekomendujemy wykonanie od 6 do 12 zabiegów.

Zabiegi na zgrabną sylwetkę – lipoliza iniekcyjna

Jak mieć zgrabną sylwetkę, gdy w okolicach kolan zgromadził się tłuszcz? Rozwiązaniem jest lipoliza iniekcyjna. Zabieg polega na podaniu specjalnego preparatu, który powoduje wydalenie komórek tłuszczowych z określonego obszaru.

Dla kogo jest lipoliza iniekcyjna? Dla każdej osoby, której celem jest zgrabna sylwetka, ale która jednocześnie boryka się z następującymi problemami:

  • fałdami tłuszczu na plecach czy w okolicach brody – czyli z miejscowym otłuszczeniem, którego trudno się pozbyć, trenując,
  • zbyt masywnymi udami – lipoliza iniekcyjna pozwala wymodelować wewnętrzną stronę ud, w tym obszar wokół kolan.

Lipoliza iniekcyjna pozwala uzyskać długotrwałe rezultaty pod warunkiem utrzymania dotychczasowej wagi. Aby efekty były zadowalające, rekomendujemy serię 3 zabiegów w odstępach np. co 3 tygodnie.

Zabiegi na zgrabną sylwetkę – kriolipoliza LipoContrast

Kriolipoliza LipoContrast to kolejny zabieg pozwalający wymodelować ciało i tym samym uzyskać zgrabną sylwetkę. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się urządzenie, które na przemian rozgrzewa i schładza komórki tłuszczowe, w konsekwencji czego zostają one usunięte z organizmu.

Jak zgrabna sylwetka kobieca jest osiągana przy pomocy kriolipolizy LipoContrast? Ten zabieg:

  • pozwala zredukować nawet o ponad 45 proc. komórki tłuszczowe występujące na problematycznym obszarze, np. brzuchu,
  • jest całkowicie bezpieczny – jedynie komórki tłuszczowe wykazują wrażliwość na działanie temperatury.

Jeżeli Twoim celem jest zgrabna sylwetka w krótkim czasie, kriolipoliza LipoContrast może być dobrym wyborem – rezultaty są widoczne po upływie ok. 2 tygodni od pierwszego zabiegu. Dla wzmocnienia efektu można przeprowadzić dodatkowy zabieg.

Zgrabna sylwetka ze Skinlogica – jak możemy pomóc?

W Skinlogica pomożemy Ci osiągnąć zamierzony cel – zgrabną sylwetkę. Oferujemy wszystkie wymienione wyżej zabiegi na smukłą sylwetkę. U nas możesz też umówić się na inne zabiegi modelujące ciało – należą do nich:

Masz wątpliwości i nie wiesz, który zabieg sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy i stworzymy plan terapii, dzięki której zgrabna sylwetka przestanie być jedynie marzeniem.

Udostępnij: