SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wiotkość skóry dłoni

Kobiety często najbardziej obawiają się wystąpienia pierwszych oznak starzenia na twarzy. Tymczasem niepożądane oznaki upływającego czasu pojawiają się najszybciej właśnie na dłoniach. Zwiotczała skóra dłoni z widocznymi zmarszczkami potrafi zdradzić wiek nawet najbardziej zadbanej osoby. Mamy na to sposób, a nawet kilka. W Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Skinlogica skutecznie likwidujemy wszelkie defekty estetyczne, które pojawiają się na skórze dłoni.


Starzenie się skóry dłoni - co je wywołuje? 

Skóra dłoni jest bardzo delikatna i cienka, a dodatkowo każdego dnia narażona na oddziaływanie niekorzystnych czynników chemicznych, fizycznych i atmosferycznych. Dłonie bardzo ciężko jest chronić przed pojawianiem się oznak starzenia. Wpływ na postępowanie procesów wiotczenia skóry mają różne, pozornie nawet tak nieistotne czynniki, jak twarda woda, klimatyzacja, czy detergenty. Skóra dłoni - podobnie zresztą jak skóra na pozostałych partiach ciała - wygląda zdecydowanie gorzej, jeśli nie dostarczamy jej wystarczającej dawki substancji odżywczych i wody. Proces starzenia wiąże się również nierozerwalnie ze spadkiem ilości tkanki podskórnej i liczby włókien kolagenowych.


Odmładzanie dłoni - najbardziej skuteczne metody

Wygląd i kondycję skóry dłoni można skutecznie poprawić. Wystarczy zdecydować się na działania odpowiednio dobrane do skali i specyfiki problemu. Na rynku można znaleźć wiele kremów i innego rodzaju kosmetyków, których producenci obiecują odmłodzenie dłoni. Prawda jest jednak taka, że te specyfiki mogą jedynie pełnić funkcje ochronne przed niekorzystnymi czynnikami oraz natłuszczać i nawilżać skórę. To jednak nie wystarczy, by zatrzymać, a tym bardziej cofnąć, powstawanie zmarszczek i utratę jędrności skóry. Temu zaradzić mogą tylko i wyłącznie profesjonalne zabiegi. W naszym gabinecie stosujemy metody odmładzania skóry dłoni, takie jak: Derma Fusion Penmezoterapia igłowakarboksyterapia dual MC 2termolifting Alma Accent Reform, aplikacja usieciowionego kwasu hialuronowego, terapie kolagenowe, czy zabiegi metodą Alma Accent Reform.


Dlaczego warto zdecydować się na odmładzanie skóry dłoni w gabinecie?

Jeśli chodzi o Wrocław, to odmładzanie dłoni najlepiej jest wykonać w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej Skinlogica. Nasze centrum urody to miejsce, w którym stosujemy najwyższe standardy kosmetologiczne, wysokiej klasy sprzęt oraz nowoczesne procedury zabiegowe. Wszystko to pozwala nam zapewnić jak najlepsze rezultaty stosowanych terapii.