Usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie rozstępów we Wrocławiu

Rozstępy to dla wielu osób źródło kompleksów. Nieestetyczne, wrzecionowate pasma mogą pojawić się w każdym wieku. Szczególnie często skarżą się na nie kobiety po ciąży i te, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy. Jeżeli rozstępy są także Twoim problemem, zapraszamy do Skinlogica. Nasza klinika we Wrocławiu ma w ofercie zabiegi na rozstępy.

Jak pozbyć się rozstępów?

Usuwanie rozstępów może odbywać się domowymi sposobami lub w klinice kosmetycznej. Pierwszy metoda polega na stosowaniu specjalnych preparatów na rozstępy. Są to m.in. kremy, balsamy i peelingi. Niestety, ich działanie jest ograniczone. Nawet dłuższe stosowanie dedykowanych preparatów zwykle nie przynosi pożądanych efektów. Wówczas pozostaje drugie rozwiązanie – zabieg na rozstępy przeprowadzony przez lekarza medycyny estetycznej lub kosmetologa.

Jak pozbyć się rozstępów?W Skinlogica specjalizujemy się m.in. w laserowym usuwaniu rozstępów. To skuteczna metoda, aby zniwelować problematyczne zmiany. Zabieg przeprowadzamy przy użyciu lasera frakcyjnego Emerge. Wiązka światła wnikając w skórę, pobudza produkcję kolagenu. Sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga podania znieczulenia. Będziesz po nim mogła od razu wrócić do swoich codziennych aktywności.

W zależności od wybranej metody usunięcia rozstępów otrzymasz od nas zalecenia po zabiegu. Odpowiemy też na pytanie, po jakim czasie rozstępy będą znacznie mniej widoczne.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego usuwania rozstępów?

Najczęściej na rozstępy skarżą się kobiety. Jednak ten problem nie dotyczy tylko pań – również panowie, którzy właśnie zaczęli ćwiczenia na siłowni, mogą zauważyć na swojej skórze charakterystyczne pasma.

Dlaczego powstają rozstępy? Powodem jest naciągnięcie skóry poza jej naturalne możliwości. Z reguły moment powstania rozstępów jest niezauważalny, chociaż niektórzy Pacjenci skarżą się np. na swędzenie. Wyróżnia się dwie fazy tworzenia się rozstępów:

  • zapalna – to I faza, dla której charakterystyczne jest to, że rozstępy mają różowy kolor,
  • zanikowa – to II faza, w której rozstępy się rozjaśniają.

Największe szanse na zniwelowanie widoczności rozstępów występują w pierwszej fazie. Jeżeli zauważyłaś u siebie rozstępy na brzuchu, udach czy piersiach, nie zwlekaj – im szybciej umówisz się na zabieg ich usunięcia, tym lepsze będą efekty.

Z zabiegu usuwania rozstępów powinny skorzystać osoby:

  • u których występują wahania wagi,
  • zażywające leki steroidowe, przechodzące kurację hormonalną,
  • intensywnie ćwiczące na siłowni,
  • przechodzące okres dojrzewania,
  • z predyspozycjami genetycznymi do powstawania rozstępów.

Profesjonalny zabieg na rozstępy – zalety

Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jak pozbyć się rozstępów, bo stosowane przez Ciebie dotychczas metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, czas zdać się na specjalistów. Umów się na profesjonalny zabieg usuwania rozstępów. W Skinlogica dobierzemy rozwiązanie po przeprowadzeniu wywiadu i obejrzeniu zmian skórnych. W naszej klinice możesz liczyć na indywidualne podejście, dyskrecję oraz efekty widoczne już po kilku sesjach.

Dlaczego rozstępy warto zredukować właśnie w Skinlogica? Wiemy, że ten problem może negatywnie wpływać na samoocenę. Oferowane przez nas zabiegi na rozstępy to sposób, aby:

  • zredukować widoczność rozstępów – gdy będą one mniej widoczne, nie będą Cię krępować i wpływać na Twoje plany,
  • zwiększyć swoją pewność siebie – wyglądając atrakcyjnie, będziesz czuła się kobieco i pewnie w każdej sytuacji,
  • poprawić swój wygląd – rozstępy, podobnie jak blizny, mogą przeszkadzać, a ich pozbycie się korzystnie wpływa na wygląd.

Chcesz przygotować się do lata lub pozbyć się kompleksów spowodowanych rozstępami? Zapraszamy do Skinlogica – u nas możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.