Zabiegi odmładzające Twoją skórę.

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE TWOJĄ SKÓRĘ.

Zabiegi odmładzające  Twoją skórę.

Nasza skóra zaczyna starzeć się już ok. 25 roku życia. Jest to proces naturalny, na który nie mamy wpływu, zmienia się wygląd i kondycja naszej skóry, a jej zdolność do regeneracji słabnie. Degradacji ulegają elastyna i włókna kolagenowe, które odpowiadają za jędrność i napięcie skóry, powstają zmarszczki. Niektóre zmiany, jakie zachodzą w kolejnych latach życia:

  • 30 lat – opadanie powiek górnych, „kurze łapki” w kącikach oczu, zmarszczki mimiczne wokół policzków, powiek i szyi.
  • 40 lat – bruzdy od skrzydełek nosa do ust, zmarszczki między brwiami i na czole, pojawiają się przebarwienia na dłoniach oraz twarzy
  • 50 lat – opadanie końcówki nosa, zmarszczki szyjne, opadanie bocznych części policzków, wiotkość skóry, zmienia się owal twarzy
  • 60 – 80 lat – zanik tkanki podskórnej, utrata jędrności skóry
  • Jeżeli chcemy, aby nasza skóra długo cieszyła się młodym i zdrowym wyglądem powinnyśmy zadbać o nią zawczasu. Wiek metrykalny nie musi pokrywać się z kondycją naszej skóry. Bardzo istotna jest właściwa pielęgnacja. Proces starzenia jest nieuchronny i nie jesteśmy w stanie mu zapobiec ale możemy go spowolnić i zniwelować jego skutki poprzez zastosowanie odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej.

Zabiegi anty-aging Laser frakcyjny Emerge – Przywraca młodość i jędrność skórze. Usuwa zmarszczki, „kurze łapki”, zmiany pigmentowe oraz przebarwienia. Derma Fusion Pen – Widocznie wygładza zmarszczki. Odświeża, regeneruje i stymuluje skórę twarzy i ciała. Karboksyterapia Dual Mc2 – Wzrost dwutlenku węgla podany w okolicach twarzy( zmarszczki, utrata jędrności) i oczu powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Komórki gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna, a cienie pod oczami ulegają redukcji. Mezoterapia igłowa – Zmniejsza oznaki starzenia, przywraca jędrność, elastyczność i gładkość. Redukuje zmarszczki. Mikrodermabrazja diamentowa – Spłyca i wygładza zmarszczki. Redukuje przebarwienia. Chemabrazja Sesderma – Odpowiednio dobrana terapia powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

Udostępnij: