TOP 5 zabiegów odmładzających na twarz – który wybrać?

TOP 5 ZABIEGÓW ODMŁADZAJĄCYCH NA TWARZ – KTÓRY WYBRAĆ?

TOP 5 zabiegów odmładzających na twarz – który wybrać?

Mimo że starzenie się skóry jest naturalnym procesem, to można go spowolnić. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Poznaj zabiegi odmładzające na twarz polecane na różnych etapach życia. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, aby na dłużej zachować młodzieńczy wygląd.

Skuteczne zabiegi odmładzające na twarz

Zabiegi odmładzające z zakresu medycyny estetycznej mają na celu pobudzenie procesów regeneracji i odbudowy, co pozwala spowolnić starzenie się skóry. Jakie zabiegi odmładzające na twarz po 30., 40., 50. czy 60. roku życia wybrać? Poniżej prezentujemy listę zabiegów cenionych przez pacjentki Skinlogica. Rezultaty wielu z nich są widoczne już po pierwszej wizycie.

Zabieg Clear Lift z Alma Harmony XL

Nie wszystkie zabiegi odmładzające na twarz wiążą się z ablacją (przerwaniem) naskórka – świetnym przykładem jest zabieg laserem Clear Lift z Alma Harmony XL. Emitowana przez urządzenie wiązka światła dociera do głębokich warstw skóry, gdzie w kontrolowany sposób uszkadza komórki. To pobudza je do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się napięta i jędrna. Efektem zabiegu Clear Lift Alma Harmony XL jest też redukcja przebarwień, które są charakterystyczne dla cery dojrzałej (50+).

Clear Lift z Alma Harmony XL to dobry wybór, gdy:

 • oczekujesz liftingu skóry twarzy bez użycia skalpela,
 • zależy Ci na rewitalizacji skóry,
 • chcesz zredukować przebarwienia cery.

Laser frakcyjny Emerge

Emerge to kolejny zabieg odmładzający z zakresu medycyny estetycznej. Światło lasera dociera do skóry właściwej, gdzie dokonuje kontrolowanych uszkodzeń. Reakcją organizmu jest aktywacja procesu odbudowy, dzięki czemu powstają nowe komórki. Jest to widoczne na obszarach poddanych zabiegowi – skóra staje się odświeżona i bardziej jędrna, a zmarszczki i inne niedoskonałości mniej widoczne. Laser frakcyjny Emerge ma sporo zalet, np. krótki czas rekonwalescencji.

Umów się na laser frakcyjny Emerge, jeżeli:

 • masz problem z tzw. kurzymi łapkami,
 • chcesz pozbyć się zmian pigmentowych,
 • zależy Ci na liftingu skóry.

Zabieg Derma Fusion Pen

Po 30. roku życia skóra twarzy nadal jest w dobrej kondycji, chociaż z pewnością obserwujesz pewne zmiany. Jak je spowolnić? Zabiegi odmładzające na twarz po 30. roku życia to m.in. Derma Fusion Pen. Sekret skuteczności tego zabiegu tkwi w pulsujących igiełkach, które wnikają w skórę, tworząc kontrolowane mikrourazy. Rezultat? Specjalny koktajl składników odżywczych wnika w głąb skóry, a organizm zostaje zmobilizowany do regeneracji.

Zdecyduj się na zabieg Derma Fusion Pen, jeżeli:

 • chcesz pozbyć się drobnych zmarszczek, w tym mimicznych,
 • masz problem z workami pod oczami,
 • Twoja skóra jest sucha i odwodniona.

Zabieg Endermolift Alliance

Zabieg odmładzający na twarz nie musi być inwazyjny. Chcesz się o tym przekonać? Zdecyduj się na Endermolift Alliance. Wystarczy zaledwie 30 minut, aby zauważyć różnicę – wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie i rozświetlenie skóry oraz wymodelowanie konturów twarzy. Na czym polega Endermolift Alliance? To masaż próżniowy – bezbolesny zabieg odmładzający twarz poprzez stymulowanie procesów wewnątrz skóry.

Skorzystaj z Endermolift Alliance, gdy:

 • chcesz usunąć oznaki starzenia się skóry twarzy,
 • Twoim celem jest wymodelowanie konturów twarzy,
 • nie chcesz korzystać z inwazyjnych zabiegów.

Mezoterapia igłowa twarzy

Zabieg odmładzający na twarz dla skóry dojrzałej? Zabiegi odmładzające na twarz po 50. roku życia to m.in. mezoterapia igłowa. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu igieł. Za ich pomocą zostaje wprowadzony preparat, np. kwas hialuronowy, który występuje w warstwie skóry właściwej i jest odpowiedzialny za jej głębokie nawilżenie. Jednocześnie wzmożona zostaje produkcja kolagenu, od którego zależy m.in. optymalne napięcie skóry.

Mezoterapia igłowa twarzy będzie dobrym wyborem, gdy:

 • skóra Twojej twarzy wymaga nawilżenia,
 • chcesz ujędrnić skórę twarzy,
 • zależy Ci na zredukowaniu zmarszczek.

Jaki zabieg odmładzający na twarz wybrać?

Dostępne zabiegi odmładzające na twarz z zakresu medycyny estetycznej sprawiają, że wybór konkretnego może być trudny. Jeżeli nie możesz się zdecydować, skorzystaj z naszej rekomendacji:

 • zabiegi odmładzające na twarz po 30 – kondycję skóry twarzy w tym wieku można poprawić, korzystając z zabiegu Derma Fusion Pen,
 • zabiegi odmładzające na twarz po 40 – aby nawilżyć, ujędrnić skórę i zredukować zmarszczki, warto skorzystać z mezoterapii igłowej,
 • zabiegi odmładzające na twarz po 50 – „kurze łapki”, które w tym wieku są mocno zauważalne, można zredukować, wykorzystując laserowe odmładzanie skóry, np. laser frakcyjny Emerge,
 • zabiegi odmładzające na twarz po 60 – w tym wieku częstym problemem są przebarwienia, dlatego dobrym wyborem może być Clear Lift Alma Harmony XL.

Masz różne problemy kosmetyczne i potrzebujesz konsultacji? Zapraszamy do Skinlogica! Zapewniamy profesjonalne podejście oraz szeroki wybór zabiegów – pomożemy Ci znaleźć receptę na zachowanie młodzieńczego wyglądu.

Udostępnij: