Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

Przebarwienia

Piegi na twarzy, plamy starcze na dłoniach czy melasma na czole – to przykładowe przebarwienia, jakie mogą pojawić się na skórze. Niestety, nie zawsze dodają one uroku. Jak odzyskać jednolity odcień skóry? W Skinlogica proponujemy m.in. laserowe usuwanie przebarwień. Poznaj skuteczne zabiegi, dzięki którym zapomnisz o nieestetycznych zmianach.

Laserowe usuwanie przebarwień – pozbądź się plam!

Mimo że przebarwienia statystycznie częściej uwidaczniają się u kobiet niż mężczyzn, to przyczyna ich powstawania jest taka sama – u podstaw problemu leżą zaburzenia produkcji melaniny. Nieprawidłowości te mają różne źródła:

  • nadmierna ekspozycja na słońce – plamy słoneczne powstają jako rezultat uszkodzenia skóry przez światło słoneczne,
  • zaburzenia hormonalne – komórki barwnikowe są wrażliwe na działanie hormonów i dlatego na usuwanie przebarwień często umawiają się kobiety po ciąży czy w okresie menopauzy,
  • stany zapalne skóry – przebarwienia mogą pojawić się na skutek różnych infekcji, reakcji alergicznych czy po trądziku.

Usuwanie przebarwień na twarzy, dekolcie czy rękach domowymi sposobami nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Nie zwlekaj – zacznij działać. Ponieważ z czasem plamy mogą stać się jeszcze ciemniejsze, to najłatwiej walczyć z nimi w początkowym stadium ich rozwoju. Na usuwanie przebarwień możesz umówić się w Skinlogica.

Skuteczne metody usuwania przebarwień w Skinlogica

W Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Skinlogica proponujemy usuwanie przebarwień różnymi metodami. Lista zabiegów umożliwiających redukcję i usunięcie przebarwień jest długa – znajdują się na niej techniki zarówno nieinwazyjne, jak i inwazyjne.

Usuwanie przebarwień we Wrocławiu – proponowane terapie:

  • laser frakcyjny Emerge – pozwala na usuwanie przebarwień posłonecznych czy potrądzikowych,
  • Derma Fusion Pen – wykonanie kontrolowanych mikrourazów pobudza skórę do regeneracji, czego rezultatem jest też usunięcie przebarwień,
  • kwasy Mediderma i Sesderma – doskonale sprawdzają się, gdy priorytetem jest wyrównanie kolorytu skóry,
  • mezoterapia igłowa – polega na wykonaniu nakłuć i wprowadzeniu koktajli odżywczych poprawiających kondycję skóry,
  • mikrodermabrazja diamentowa – usuwanie przebarwień odbywa się poprzez mechaniczne złuszczanie naskórka,
  • Retix C Xylogic – zabieg opiera się na wykorzystaniu dobroczynnego wpływu m.in. witamin A i C na skórę.

Usuwanie przebarwień posłonecznych laserem nie będzie jednak długotrwałe bez zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń – kluczowe jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej. Warto też wspomóc skórę przy użyciu kosmetyków z odpowiednim składem.

Szukasz zaufanego instytutu kosmetologii we Wrocławiu? Zapraszamy do Skinlogica – nasz doświadczony zespół pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Umów się na konsultację, podczas której ocenimy Twoje przebarwienia i pomożemy Ci dobrać najlepszy zabieg, uwzględniając Twoje preferencje.