Laserowe usuwanie rumienia na twarzy we Wrocławiu

Naczynka, rumień

Przez rumień na twarzy otoczenie odbiera Cię jako osobę nerwową? Można to łatwo zmienić – laserowe usuwanie rumienia to prosty sposób, aby pozbyć się czerwonych plam na twarzy. Zabieg jest skuteczny i bezpieczny – w Skinlogica wykonuje go doświadczony lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog. Umów się na konsultację, a po zapoznaniu się z Twoim problemem, wskażemy rozwiązanie w postaci konkretnego zabiegu, który przejdziesz w naszym gabinecie.

Usuwanie rumienia – pozbądź się zaczerwienienia twarzy

Rumień to termin określający czerwone plamy na twarzy. Najczęściej są one zlokalizowane na policzkach, ale mogą pojawić się też na szyi czy nosie. Obecnie rumień na twarzy nie musi być już źródłem kompleksów czy powodem tłumaczeń – usuwanie rumienia laserem to sprawdzony sposób, aby pozbyć się tego problemu.

Powodów, aby zdecydować się na usunięcie rumienia przy pomocy lasera, jest wiele. Laserowe usuwanie rumienia na twarzy to przede wszystkim sprawdzony i skuteczny zabieg – pod wpływem światła lasera dochodzi do usunięcia rozszerzonych naczynek. Jednocześnie w ten sposób możliwe jest wyeliminowanie każdej z odmian rumienia, w tym cieplnego czy towarzyszącego trądzikowi różowatemu.

Usuwanie rumienia przy pomocy lasera jest całkowicie bezpieczne. Współczesne lasery wykorzystywane w kosmetologii są precyzyjne, dzięki czemu zabiegowi poddawany jest wyłącznie objęty zmianą obszar ciała. 

Laserowe usuwanie rumienia na twarzy nie wiąże się z długą rekonwalescencją. W pierwszych dniach po zabiegu skóra może być zaczerwieniona (co jest naturalną konsekwencją użycia lasera), ale już po upływie około tygodnia można w pełni cieszyć się z uzyskanego rezultatu. Również lista wskazań po zabiegu nie jest długa. Przez pierwsze dni po usunięciu rumienia należy intensywnie nawilżać skórę, a przez kolejny miesiąc stosować ochronę przeciwsłoneczną (krem z SPF50).

Skuteczne laserowe usuwanie rumienia w Skinlogica

Na usuwanie rumienia laserem warto umówić się w Skinlogica. Naszym atutem jest doświadczony zespół. Kosmetolodzy pracujący w naszym gabinecie wykonują ten zabieg na co dzień, co oznacza dużą wprawę i praktyczną znajomość obaw osób, które zdecydowały się na laserowe usuwanie rumienia.

W Skinlogica wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt – posiadamy lasery najnowszej generacji. Użycie nowoczesnych urządzeń w połączeniu z dużą wiedzą pozwala uzyskać pożądane rezultaty i pozbyć się uciążliwego rumienia.

Wybierając nasz gabinet, możesz liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie – w momencie rezerwacji wizyty, podczas usuwania rumienia w umówionym terminie aż po pomoc pozabiegową. Zrób pierwszy krok, aby pozbyć się rumienia i umów konsultację w Skinlogica!