SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Twoje piękno zaczyna się dziś! Chcesz po nie sięgnąć? Nowoczesne urządzenia i szeroki zakres zabiegów pomogą Ci w drodze do Twojego ideału.
Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Gładka skóra bez wrastających włosków, bez bólu, efektów ubocznych i podrażnień? To marzenie wielu z nas... Jednak czy musi pozostawać jedynie w sferze marzeń? Nie w klinice Skinologica. Poddaj się zabiegom depilacji laserem i pożegnaj niechciane owłosienie już na zawsze!

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Piękne i zdrowe ciało jest w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij po swoje szczęście już dziś i zaufaj specjalistom. Kilka dodatkowych centymetrów to dla nas wyzwanie. Nowoczesne urządzenia i szeroki zakres zabiegów modelujących sylwetkę przychodzą na ratunek!

Odmładzanie skóry

Odmładzanie skóry

Starzenie się skóry jest nieuniknione i prędzej czy później – dopada każdego z nas! Pierwsze efekty mogą być widoczne już od 25 roku życia. A z wiekiem zmarszczek przybywa… jednak wygląd skóry można poprawić, a proces starzenia spowolnić! Jak? My wiemy to doskonale.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to szansa dla każdego z nas na poprawę wyglądu, lepsze samopoczucie i zatrzymanie efektów starzenia. To świetna alternatywa dla chirurgii plastycznej - bez długiej rekonwalescencji i inwazyjnych zabiegów.

Zabiegi specjalistyczne

Zabiegi specjalistyczne

Nie kolekcjonuj pamiątek z chwil, o których nie chcesz pamiętać! Twoje ciało i skóra wymagają specjalnego traktowania i podejścia? Nam możesz zaufać - nikt tak jak my nie zdaje sobie sprawy z indywidualnych potrzeb kobiet i mężczyzn. Blizny potrądzikowe i pooperacyjne, przebarwienia, popękane naczynka czy nieudany tatuaż już nie są wyzwaniem.