SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wrocław 502 716 151   Leszno 502 650 651

EN WE SPEAK ENGLISH
We will gladly answer all your questions, please do not hesitate to write or call us!
 
Twoje piękno zaczyna się dziś! Chcesz po nie sięgnąć? Nowoczesne urządzenia i szeroki zakres zabiegów pomogą Ci w drodze do Twojego ideału.
i

Depilacja laserowa

Gładka skóra bez wrastających włosków, bez bólu, efektów ubocznych i podrażnień? To marzenie wielu z nas... Jednak czy musi pozostawać jedynie w sferze marzeń? Nie w klinice Skinologica. Poddaj się zabiegom depilacji laserem i pożegnaj niechciane owłosienie już na zawsze!

i

Modelowanie sylwetki

Piękne i zdrowe ciało jest w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij po swoje szczęście już dziś i zaufaj specjalistom. Kilka dodatkowych centymetrów to dla nas wyzwanie. Nowoczesne urządzenia i szeroki zakres zabiegów modelujących sylwetkę przychodzą na ratunek!

i

Odmładzanie skóry

Starzenie się skóry jest nieuniknione i prędzej czy później – dopada każdego z nas! Pierwsze efekty mogą być widoczne już od 25 roku życia. A z wiekiem zmarszczek przybywa… jednak wygląd skóry można poprawić, a proces starzenia spowolnić! Jak? My wiemy to doskonale.

i

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to szansa dla każdego z nas na poprawę wyglądu, lepsze samopoczucie i zatrzymanie efektów starzenia. To świetna alternatywa dla chirurgii plastycznej - bez długiej rekonwalescencji i inwazyjnych zabiegów.

i

Zabiegi specjalistyczne

Nie kolekcjonuj pamiątek z chwil, o których nie chcesz pamiętać! Twoje ciało i skóra wymagają specjalnego traktowania i podejścia? Nam możesz zaufać - nikt tak jak my nie zdaje sobie sprawy z indywidualnych potrzeb kobiet i mężczyzn. Blizny potrądzikowe i pooperacyjne, przebarwienia, popękane naczynka czy nieudany tatuaż już nie są wyzwaniem.