Zabiegi medycyny estetycznej we Wrocławiu

Twoje piękno zaczyna się dziś! Chcesz po nie sięgnąć? Nowoczesne urządzenia i szeroki zakres zabiegów pomogą Ci w drodze do Twojego ideału.

Oferta zabiegów medycyny estetycznej we Wrocławiu

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Gładka skóra bez wrastających włosków, bez bólu, efektów ubocznych i podrażnień? To marzenie wielu z nas... Jednak czy musi pozostawać jedynie w sferze marzeń? Nie w klinice Skinologica. Poddaj się zabiegom depilacji laserem i pożegnaj niechciane owłosienie już na zawsze!

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Dieta i aktywność fizyczna nie zawsze wystarczają, aby osiągnąć pożądany rezultat – przywrócić ciału pożądane proporcje i usunąć cellulit. Uzyskane dotychczas efekty nie są dla Ciebie zadowalające? Nie musisz zgadzać się na kompromisy – zabiegi modelowania sylwetki w Skinlogica skutecznie wspomagają starania o zgrabne ciało. Poznaj rekomendowane przez nas terapie.

Odmładzanie skóry

Odmładzanie skóry

Starzenie się skóry to naturalny proces, który można jednak spowolnić. Obserwujesz na swojej twarzy pierwsze oznaki upływu czasu  i chcesz im przeciwdziałać? Laserowe odmładzanie to określenie różnych zabiegów wykonywanych z użyciem lasera. Ich cel jest jeden – poprawa kondycji skóry i w konsekwencji również samopoczucia. W Skinlogica proponujemy odmładzanie z wykorzystaniem różnych laserów – poznaj wykonywane przez nas zabiegi.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to szansa dla każdego z nas na poprawę wyglądu, lepsze samopoczucie i zatrzymanie efektów starzenia. To świetna alternatywa dla chirurgii plastycznej - bez długiej rekonwalescencji i inwazyjnych zabiegów.

Zabiegi specjalistyczne

Zabiegi specjalistyczne

Nie kolekcjonuj pamiątek z chwil, o których nie chcesz pamiętać! Twoje ciało i skóra wymagają specjalnego traktowania i podejścia? Nam możesz zaufać - nikt tak jak my nie zdaje sobie sprawy z indywidualnych potrzeb kobiet i mężczyzn. Blizny potrądzikowe i pooperacyjne, przebarwienia, popękane naczynka czy nieudany tatuaż już nie są wyzwaniem.