SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Smartskin

Nie musisz płacić za piękno w złocie! Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Nie przegap okazji i zapisz się do naszego newslettera. Bądź w z nami kontakcie.

Zapisz się do Newslettera!

Chcesz otrzymywać w pierwszej kolejności informacje dotyczące ofert specjalnych lub pakietów wyprzedażowych? Upoluj wymarzony pakiet w atrakcyjnej cenie. Zapisz sie do newslettera!Jesienna promocja! -33% na pakiet 6 zabiegów z listy TOP10 zabiegów w Skinlogica

Z myślą o poprawie kondycji Twojej skóry po lecie i przygotowaniu jej na zimę stworzyliśmy listę 10 zabiegów Skinlogica, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby skóry i ciała jesienią w promocyjnych cenach! Już teraz możesz skorzystać z rabatu -33% na pakiet 6 zabiegów z wybranej pozycji z listy.

1+1 ZABIEGI DEPILACJI W LESZNIE!

Specjalna, jesienna promocja na zabiegi depilacji laserowej Light Sheer!

#STUDENTZNIZKA

Studencie! Studentko! Choć w nauce często nie masz taryfy ulgowej, u nas możesz liczyć na spore udogodnienia!

POLEĆ NAS ZNAJOMYM!

Poleć nas swoim znajomym! Ty otrzymasz 50% na kolejny zabieg depilacji laserowej, a Twój Znajomy/Znajoma otrzyma 20% rabatu na swój pierwszy zabieg depilacji!

MĘSKA DEPILACJA LASEROWA

Z myślą o wszystkich mężczyznach z brodą:) Zaoszczędź sobie wizyt u barbera lub fryzjera i kłopotów z niechcianymi włoskami. Sprawdź promocję przygotowaną specjalnie dla Ciebie!