SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Smartskin

Nie musisz płacić za piękno w złocie! Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Nie przegap okazji i zapisz się do naszego newslettera. Bądź w z nami kontakcie.

Zapisz się do Newslettera!

Chcesz otrzymywać w pierwszej kolejności informacje dotyczące ofert specjalnych lub pakietów wyprzedażowych? Upoluj wymarzony pakiet w atrakcyjnej cenie. Zapisz sie do newslettera!Wyprzedaż pakietów Bikini Body! First minute tylko do końca kwietnia!

Słonce za oknem, a Ty siedzisz w domu i marzysz o smukłej sylwetce? Z nami to możliwe! Kup teraz pakiet zabiegów depilacji, a zabiegi rozpocznij w dowolnym momencie! Na wykorzystanie pakietu masz aż 9 miesięcy od pierwszej wizyty.

Wielka wyprzedaż pakietów depilacji! Do -20% tylko do 5 kwietnia!

Gładka skóra bez codziennego golenia? Z nami to możliwe! Kup teraz pakiet zabiegów depilacji, a zabiegi rozpocznij w dowolnym momencie! Na wykorzystanie pakietu masz aż 2 lata od pierwszej wizyty.

#STUDENTZNIZKA

Studencie! Studentko! Choć w nauce często nie masz taryfy ulgowej, u nas możesz liczyć na spore udogodnienia!

POLEĆ NAS ZNAJOMYM!

Poleć nas swoim znajomym! Ty otrzymasz 50% na kolejny zabieg depilacji laserowej, a Twój Znajomy/Znajoma otrzyma 20% rabatu na swój pierwszy zabieg depilacji!

USUŃ TATUAŻ Z RABATEM -30%

Masz dość patrzenia na niechcianą pamiątkę z wakacji czy źle wykonany tatuaż z lat młodości? Myślisz o usunięciu tatuażu? Zrób to!

MĘSKA DEPILACJA LASEROWA

Z myślą o wszystkich mężczyznach z brodą:) Zaoszczędź sobie wizyt u barbera lub fryzjera i kłopotów z niechcianymi włoskami. Sprawdź promocję przygotowaną specjalnie dla Ciebie!