Bądź na bieżąco z promocjami od Skinlogica!
SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Smartskin

Nie musisz płacić za piękno w złocie! Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Nie przegap okazji i zapisz się do naszego newslettera. Bądź w z nami kontakcie.

Zapisz się do Newslettera!

Chcesz otrzymywać w pierwszej kolejności informacje dotyczące ofert specjalnych lub pakietów wyprzedażowych? Upoluj wymarzony pakiet w atrakcyjnej cenie. Zapisz sie do newslettera!VOUCHERY WALENTYNKOWE DLA TWOJEJ UKOCHANEJ!

Kwestia idealnego prezentu walentynkowego leży Ci na sercu? Podaruj swojej ukochanej trochę miłości i... piękna w naszym gabinecie we Wrocławiu!

#STUDENTZNIZKA

Studencie! Studentko! Choć w nauce często nie masz taryfy ulgowej, u nas możesz liczyć na spore udogodnienia!

POLEĆ NAS ZNAJOMYM!

Poleć nas swoim znajomym! Ty otrzymasz 50% na kolejny zabieg depilacji laserowej, a Twój Znajomy/Znajoma otrzyma 20% rabatu na swój pierwszy zabieg depilacji!

USUŃ TATUAŻ Z RABATEM -30%

Masz dość patrzenia na niechcianą pamiątkę z wakacji czy źle wykonany tatuaż z lat młodości? Myślisz o usunięciu tatuażu? Zrób to!

MĘSKA DEPILACJA LASEROWA

Z myślą o wszystkich mężczyznach z brodą:) Zaoszczędź sobie wizyt u barbera lub fryzjera i kłopotów z niechcianymi włoskami. Sprawdź promocję przygotowaną specjalnie dla Ciebie!