SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Smartskin

Nie musisz płacić za piękno w złocie! Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Nie przegap okazji i zapisz się do naszego newslettera. Bądź w z nami kontakcie.

Zapisz się do Newslettera!

Chcesz otrzymywać w pierwszej kolejności informacje dotyczące ofert specjalnych lub pakietów wyprzedażowych? Upoluj wymarzony pakiet w atrakcyjnej cenie. Zapisz sie do newslettera!Mamy plany na zdrowe i piękne ciało. 💎 BIKINI BODY 2020💎

Nie ważne czy podczas kwarantanny przybyło Wam kilka centymetrów czy wręcz przeciwnie intensywnie pracowałyście nad swoją formą - te zabiegi są dla Was. Mamy plany na zdrowe i piękne ciało. Ogłaszamy, że rozpoczynamy promocję BIKINI BODY 2020!

Ostatnia szansa na zakup Pakietów Depilacji Laserowej z rabatem%%%

Gładka skóra bez codziennego golenia? Z nami to możliwe! Kup teraz promocyjny pakiet zabiegów depilacji, a zabiegi rozpocznij w dowolnym momencie! Na wykorzystanie pakietu masz aż 2 lata od pierwszej wizyty.

#STUDENTZNIZKA

Studencie! Studentko! Choć w nauce często nie masz taryfy ulgowej, u nas możesz liczyć na spore udogodnienia!

POLEĆ NAS ZNAJOMYM!

Poleć nas swoim znajomym! Ty otrzymasz 50% na kolejny zabieg depilacji laserowej, a Twój Znajomy/Znajoma otrzyma 20% rabatu na swój pierwszy zabieg depilacji!

MĘSKA DEPILACJA LASEROWA

Z myślą o wszystkich mężczyznach z brodą:) Zaoszczędź sobie wizyt u barbera lub fryzjera i kłopotów z niechcianymi włoskami. Sprawdź promocję przygotowaną specjalnie dla Ciebie!