Laser Light Sheer Duet/Desire

Laser Light Sheer Duet/Desire we Wrocławiu

Jak działa laser LightSheer DUET/DESIRE?

Depilacja laserowa LightSheer to przełom w skutecznym usuwaniu zbędnego owłosienia. Postaw na pełen komfort i wybierz zabiegi w Instytucie Skinlogica we Wrocławiu, gdzie dla Twojej wygody korzystamy z lasera diodowego LightSheer Duet. To nowoczesne urządzenie amerykańskiej marki Lumenis sprawia, że każdy zabieg jest szybki, nieinwazyjny, bezbolesny i skuteczny.

Na czym polega innowacyjne działanie lasera LightSheer Duet?

  • LightSheer Duet działa błyskawicznie. Depilacja z wykorzystaniem systemu LightSheer jest szybka, a to dzięki zastosowaniu dwóch głowic. Krótszy czas zabiegu to więcej czasu dla Ciebie.
  • Laser LightSheer pozwala na precyzyjną depilację. Dwie uzupełniające się głowice urządzenia różnią się wielkością. Lepiej dopasowują się do depilowanego obszaru, co znacznie poprawia efekt końcowy.
  • Depilacja laserowa LightSheer jest skuteczna. Pierwsza z głowic ma system chłodzący, druga korzysta ze zintegrowanej technologii wspomagania próżniowego. Oba rozwiązania zwiększają nie tylko komfort depilacji, ale i jej skuteczność.
GWARANCJA SKUTECZNOŚCI


Laser Light Sheer we Wrocławiu – sprawdź, co zyskasz! 

Efekty pracy LightSheer Duet przerosną Twoje oczekiwania. Główne zalety zabiegu to:

  • Bezpieczeństwo. LightSheer Duet, m.in. dzięki systemowi zasysania skóry Vacuum, zapewnia głębszą penetrację i absorpcję energii. Pozwala to na bezpieczną depilację u osób z ciemniejszą karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek.
  • Nieinwazyjność. Zabieg wykonany laserem LightSheer jest mało odczuwalny i nie wymaga użycia środków znieczulających. Dzięki temu wykonanie go jest szybkie, a Ty nie doświadczasz żadnego zbędnego dyskomfortu.
  • Gwarancja jakości. Laser LightSheer Duet do depilacji laserowej posiada certyfikat jakości przyznawany przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA). Gwarantuje to 100% bezpieczeństwa i dużą skuteczność.

Zapraszamy do Skinlogica! Umów się na depilację laserową we Wrocławiu już dziś i zapomnij o żmudnym depilowaniu woskiem, maszynką lub depilatorem!

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.