O Nas - Wrocław, Leszno - Skinlogica
SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wrocław 502 716 151   Leszno 502 650 651

EN WE SPEAK ENGLISH
We will gladly answer all your questions, please do not hesitate to write or call us!
 

O Nas

Naszym celem i misją jest realizacja Twoich marzeń o poprawie wyglądu twarzy i ciała. To możliwe! Odzyskaj pewność siebie i czuj się wolna!
i

Dlaczego my?

Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i komfort życia. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest dla nas kwestią honorową! Wierzymy, że tylko szczera chęć pomocy i więź między pacjentem oraz poznanie jego potrzeb jest kluczem do sukcesu i jedyną drogą do osiągnięcia wspólnego celu. Przyjdź do nas na pierwszą darmową konsultację. Chętnie wspieramy i doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniego zabiegu. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Skinlogica Kosmetologia
i Laseroterapia

W Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia stawiamy na doświadczenie. Nasz zespół tworzą jedynie profesjonalni i wykształceni specjaliści z certyfikatami.
Czym się zajmujemy?

Zapomnij o kompleksach i zdaj się na naszą pomoc. Oferujemy Ci pełen pakiet zabiegów, które ukierunkowane są na zaspokajanie potrzeb skóry w każdym wieku (zabiegi odmładzające i pielęgnacyjne), oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Wszystko to uzupełniamy indywidualnym podejściem i szczerą chęcią pomocy. Pamiętaj, nie jesteś sama ze swoimi problemami.

O Nas

Przyszłość zaczyna się właśnie teraz! Widzimy w niej Ciebie – jesteś piękna, elegancka, dystyngowana i pewna siebie. Wkrocz dumnie do świata nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej – wkrocz do świata Skinologica. Oferujemy piękno dla świadomych kobiet. Naszym celem i misją jest realizacja Twoich najskrytszych marzeń o poprawie wyglądu i kondycji ciała. Wiemy, że piękno nie jest nam dane raz na zawsze i trzeba je pielęgnować! Wierzymy, że naszą misję realizujemy perfekcyjnie, a dowodem tego są opinie naszych pacjentek i uśmiech na ich twarzach.

Etyka pracy
i

Największym prezentem dla nas jest zadowolenie naszych pacjentek, które zawsze traktujemy indywidualnie, oferując najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Liczą się efekty i doskonale o tym wiemy! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doradzamy i odpowiadamy wszelkie pytania, aby w precyzyjny sposób dopasować zabiegi do Twoich potrzeb oraz wskazać na to, w jaki sposób się do nich przygotować. Zawsze oferujemy bezpłatną konsultację, aby poznać potrzeby naszych drogich pacjentek. Kiedy liczą się efekty, stawiamy na doświadczenie naszego zespołu i niezawodne urządzenia renomowanych producentów.

Profesjonalny zespół
Agata Domagała
Manager

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytu Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz studiów licencjackich WSNHiD na kierunku promocja i reklama. Aktywnie i regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach poświęconych branży Beauty w Polsce. Ciągle rozwija swoje umiejętności managerskie i marketingowe.

Z Instytutem Skinlogica we Wrocławiu i Lesznie związana od początku działalności.

 Skrupulatnie realizuje misje gabinetu, tworzy i wdraża nowe rozwiązania, aby stale podnosić jakość i ofertę usług świadczonych w Skinlogica. 


Karina Jurgielaniec
Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Stale podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, a także konferencjach międzynarodowych. Korzysta z najnowszych osiągnięć i doniesień światowych. Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Na pierwszym miejscu stawia umiar i zdrowy rozsądek kierując się zasadą, że zabiegi mają poprawiać urodę i powodować zadowolenie pacjentów. Cechują ją delikatność oraz perfekcja wykonywania.

Kamila Mikołajczyk
Główny Kosmetolog- Wrocław

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Specjalizuje się w metodach modelowania sylwetki i zabiegach odmładzających.

Rozwija swoją pasję poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów estetycznych z wykorzystaniem maszyn HI-TECH.

Na co dzień zaangażowana i skupiona na pracy z pacjentami, co przekłada się na ich zadowolenie.

Prywatnie miłośniczka koncertów rockowych oraz podróżowania.

Lorina Daszczyk
Kosmetolog- Wrocław

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Zdobywanie wiedzy jak i nowych umiejętności z zakresu kosmetologii to dla niej przyjemność. Dlatego regularnie uczestniczy w w szkoleniach oraz śledzi nowinki z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.  W pracy z pacjentem za najważniejsze uważa holistyczne oraz profesjonalne podejście. 

Wolny czas najchętniej spędza z bliskimi.

Klaudia Lorbiniecka
KOSMETOLOG- WROCŁAW

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Jest pasjonatką szeroko pojętej kosmetologii interdyscyplinarnej, największą satysfakcję daje jej praca z aparaturą Hi-tech. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach, poszerzając wciąż swoją wiedzę. Interesuje ją zarówno kosmetologia praktyczna jak i sfera naukowa tej dziedziny.

W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem bloga kulinarnego (pysznyduet.bofc.pl)  i podróżowaniem głównie po Włoszech.

Monika Sulecka
Kosmetolog- Wrocław

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary na kierunku Kosmetologia we Wrocławiu. Kosmetologia jest jej pasją i zamiłowaniem. Uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach, dzięki czemu wciąż poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności.

W pracy najważniejsza jest dla niej atmosfera, profesjonalizm i zadowolenie pacjenta z osiągniętych rezultatów.Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii specjalistycznej: modelujących sylwetkę oraz anty-aging.

Prywatnie interesuje się psychologia człowieka. Pasjonatka podróży i dobrej książki. Marzy o podróży dookoła świata.

Klaudia Nowacka
Kosmetolog- Leszno

Absolwentka policealnej szkoły zawodowej ŻAK w Lesznie na kierunku technik usług kosmetycznych. Posiada szkolenia i certyfikaty potwierdzające umiejętności wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii. 

Podczas swojej pracy stawia na jakość wykonania zabiegów oraz komfort i zadowolenie pacjenta. 

W wolnym czasie zajmuje się stylizacją paznokci. Poza pracą miłośniczka podróży oraz dobrego kina. 

Natalia Naglik
Kosmetolog- Leszno

Absolwentka studiów licencjackich w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w wykonywaniu epilacji laserowej oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Kosmetologia i wizaż to dwa jej największe zainteresowania. Wolne chwile najchętniej spędza wśród najbliższych, ale ceni sobie także spokojne i nieco leniwe popołudnia przy relaksującej lekturze.


Natalia obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.