SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

O Nas

Naszym celem i misją jest realizacja Twoich marzeń o poprawie wyglądu twarzy i ciała. To możliwe! Odzyskaj pewność siebie i czuj się wolna!
Skinlogica

Dlaczego my?

Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i komfort życia. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest dla nas kwestią honorową! Wierzymy, że tylko szczera chęć pomocy i więź między pacjentem oraz poznanie jego potrzeb jest kluczem do sukcesu i jedyną drogą do osiągnięcia wspólnego celu. Przyjdź do nas na pierwszą darmową konsultację. Chętnie wspieramy i doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniego zabiegu. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Skinlogica Kosmetologia
i Laseroterapia

W Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia stawiamy na doświadczenie. Nasz zespół tworzą jedynie profesjonalni i wykształceni specjaliści z certyfikatami.
Czym się zajmujemy?

Zapomnij o kompleksach i zdaj się na naszą pomoc. Oferujemy Ci pełen pakiet zabiegów, które ukierunkowane są na zaspokajanie potrzeb skóry w każdym wieku (zabiegi odmładzające i pielęgnacyjne), oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Wszystko to uzupełniamy indywidualnym podejściem i szczerą chęcią pomocy. Pamiętaj, nie jesteś sama ze swoimi problemami.

O Nas

Przyszłość zaczyna się właśnie teraz! Widzimy w niej Ciebie – jesteś piękna, elegancka, dystyngowana i pewna siebie. Wkrocz dumnie do świata nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej – wkrocz do świata Skinologica. Oferujemy piękno dla świadomych kobiet. Naszym celem i misją jest realizacja Twoich najskrytszych marzeń o poprawie wyglądu i kondycji ciała. Wiemy, że piękno nie jest nam dane raz na zawsze i trzeba je pielęgnować! Wierzymy, że naszą misję realizujemy perfekcyjnie, a dowodem tego są opinie naszych pacjentek i uśmiech na ich twarzach.

Etyka pracy
Etyka pracy

Największym prezentem dla nas jest zadowolenie naszych pacjentek, które zawsze traktujemy indywidualnie, oferując najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Liczą się efekty i doskonale o tym wiemy! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doradzamy i odpowiadamy wszelkie pytania, aby w precyzyjny sposób dopasować zabiegi do Twoich potrzeb oraz wskazać na to, w jaki sposób się do nich przygotować. Zawsze oferujemy bezpłatną konsultację, aby poznać potrzeby naszych drogich pacjentek. Kiedy liczą się efekty, stawiamy na doświadczenie naszego zespołu i niezawodne urządzenia renomowanych producentów.

Profesjonalny zespół
Agata Domagała
Manager

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytu Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz studiów licencjackich WSNHiD na kierunku promocja i reklama. Aktywnie i regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach poświęconych branży Beauty w Polsce. Ciągle rozwija swoje umiejętności managerskie i marketingowe.

Z Instytutem Skinlogica we Wrocławiu i Lesznie związana od początku działalności.

 Skrupulatnie realizuje misje gabinetu, tworzy i wdraża nowe rozwiązania, aby stale podnosić jakość i ofertę usług świadczonych w Skinlogica. 


Karina Jurgielaniec
Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Stale podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, a także konferencjach międzynarodowych. Korzysta z najnowszych osiągnięć i doniesień światowych. Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Na pierwszym miejscu stawia umiar i zdrowy rozsądek kierując się zasadą, że zabiegi mają poprawiać urodę i powodować zadowolenie pacjentów. Cechują ją delikatność oraz perfekcja wykonywania.

Kamila Mikołajczyk
Główny Kosmetolog- Wrocław

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Specjalizuje się w metodach modelowania sylwetki i zabiegach odmładzających.

Rozwija swoją pasję poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów estetycznych z wykorzystaniem maszyn HI-TECH.

Na co dzień zaangażowana i skupiona na pracy z pacjentami, co przekłada się na ich zadowolenie.

Prywatnie miłośniczka koncertów rockowych oraz podróżowania.

Lorina Daszczyk
Kosmetolog- Wrocław

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Zdobywanie wiedzy jak i nowych umiejętności z zakresu kosmetologii to dla niej przyjemność. Dlatego regularnie uczestniczy w w szkoleniach oraz śledzi nowinki z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.  W pracy z pacjentem za najważniejsze uważa holistyczne oraz profesjonalne podejście. 

Wolny czas najchętniej spędza z bliskimi.

Monika Sulecka
Kosmetolog- Wrocław

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary na kierunku Kosmetologia we Wrocławiu. Kosmetologia jest jej pasją i zamiłowaniem. Uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach, dzięki czemu wciąż poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności.

W pracy najważniejsza jest dla niej atmosfera, profesjonalizm i zadowolenie pacjenta z osiągniętych rezultatów.Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii specjalistycznej: modelujących sylwetkę oraz anty-aging.

Prywatnie interesuje się psychologia człowieka. Pasjonatka podróży i dobrej książki. Marzy o podróży dookoła świata.

Monika obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. 

Natalia Frąckowiak
Kosmetolog- Leszno

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Studentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia. 

Interesuje się kosmetologia anti-aging oraz pielęgnacja skór problematycznych. 

Prywatnie pasjonatka filmów i fotografii. 

Klaudia Nowacka
Kosmetolog- Leszno

Absolwentka policealnej szkoły zawodowej ŻAK w Lesznie na kierunku technik usług kosmetycznych. Posiada szkolenia i certyfikaty potwierdzające umiejętności wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii. 

Podczas swojej pracy stawia na jakość wykonania zabiegów oraz komfort i zadowolenie pacjenta. 

W wolnym czasie zajmuje się stylizacją paznokci. Poza pracą miłośniczka podróży oraz dobrego kina. 

Natalia Naglik
Kosmetolog- Leszno

Absolwentka studiów licencjackich w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w wykonywaniu epilacji laserowej oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Kosmetologia i wizaż to dwa jej największe zainteresowania. Wolne chwile najchętniej spędza wśród najbliższych, ale ceni sobie także spokojne i nieco leniwe popołudnia przy relaksującej lekturze.


Natalia obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.