Szybka droga do idealnej sylwetki na lato

SZYBKA DROGA DO IDEALNEJ SYLWETKI NA LATO

Szybka droga do idealnej sylwetki na lato

Poznaj sposoby na szybkie osiągnięcie szczupłej sylwetki!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie jesteś jeszcze gotowa na sezon bikini? Nic straconego. Podpowiem Ci jak szybko i przyjemnie osiągnąć idealną sylwetkę na lato.

Szczupła sylwetka to marzenie większości kobiet, jedno z głównych postanowień noworocznych i cel, do którego dąży ponad 65% Polaków. Wszyscy wiemy, że aby osiągnąć smukłe kształty należy przestrzegać diety i regularnie ćwiczyć. A co, jeśli na siłownię brakuje czasu, a restrykcyjna dieta okazała się zbyt ciężka do przestrzegania? Jeśli chcesz mieć piękną sylwetkę, musisz o to zadbać. Prosto i przyjemnie możesz to zrobić wybierając zabiegi z zakresu kosmetologii hi-tech i medycyny estetycznej.

Decydując się na zabiegi modelowania sylwetki, najważniejszy jest ich odpowiedni dobór. Istnieje wiele możliwości rozwiązania tego samego problemu. Jednak ich indywidualne dopasowanie to połowa sukcesu. Dlatego, kiedy planujesz wykonać swoje zabiegi w Instytucie Skinlogica, najpierw zaprosimy Cię na konsultację. Nasz kosmetolog zapozna się z Twoimi potrzebami, przeprowadzi wywiad medyczny, wykluczy przeciwwskazania, a następnie przedstawi program zabiegów indywidualnie dopasowany. Ponadto, wykonamy wówczas bezpłatną analizę składu ciała na urządzeniu Jawon Medical, która pozwoli na dokładne określenie poziomu tkanki tłuszczowej, z którą będziemy walczyć.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Chciałabym opowiedzieć „wszystko” jednak pamiętać należy, że zabiegi modelowania sylwetki to nie są zabiegi odchudzające. Zatem jeśli walczysz z dużą otyłością, w pierwszej kolejności zaprosimy Cię na konsultację z naszym dietetykiem Joanną Adamczyk. Jeśli jednak chcesz popracować nad jędrnością i rzeźbą swojego ciała, pozbyć się cellulitu, rozstępów lub wymodelować uda, podnieść pośladki, pozbyć się fałdek z brzucha, boczków, pleców – zapraszamy.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów Hi-Tech, które skutecznie wyszczuplają i modelują sylwetkę. Do naszych ulubionych należą: najnowsze urządzenie LPG do Endermologie Alliance. Nowy patent zastosowany w tym urządzeniu oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje oporną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę. Alma Accent Reform to prawdziwa rewolucja w zabiegach modelowania sylwetki. Jego skuteczność zapewnia unikalne połączenie fali radiowych o najwyższych możliwych na rynku częstotliwościach, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdza się w walce o smukłe i jędrne ciało. Na oporną tkankę tłuszczową, zlokalizowaną miejscowo proponujemy Kriolipolizę LipoContrast. Metoda szoku termicznego, zastosowana w urządzeniu LipoContrast zapewnia o 33% szybsze i lepsze rezultaty w porównaniu ze standardową metodą kriolipolizy. Natomiast na problemy z jędrnością skóry, rozstępami i nadmierna tkanką tłuszczową mamy Karboksyterapię. Zabiegi wykonywane urządzeniem Carboxytheraphy Dual Mc2 dają widoczne efekty. Skuteczność redukcji cellulitu sięga 89%, tkanki tłuszczowej 67%. A Redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 97%.

Zabiegi świadczone przez Instytut Skinlogica to tylko sprawdzone i skutecznie rozwiązania. Pracujemy na renomowanych na całym świecie urządzeniach medycznych. Dlatego w parze z bezpieczeństwem proponujemy jakość i efektywność.

Oferta kosmetologii i medycyny estetycznej zawiera setki pozycji, które obiecują efekt „już, teraz, natychmiast”. Skuteczne zabiegi (poza chirurgią plastyczną) wymagają wykonania serii zabiegów. Dlatego „szybko” nie oznacza tutaj, że w ciągu jednego dnia pozbędziesz się fałdki z brzucha. Ale jeśli planujesz wakacje, np. za miesiąc, spokojnie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Warto zatem pomyśleć o zabiegach jak najszybciej. Zapraszamy zatem do umówienia się na bezpłatną konsultację z naszymi kosmetologami.

Agata Domagała
Manager Instytutu Skinlogica

Udostępnij: