Jak zlikwidować zmarszczki wokół oczu?

JAK ZLIKWIDOWAĆ ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU?

Jak zlikwidować zmarszczki wokół oczu?

Skóra wokół oczu w porównaniu z innymi partiami twarzy jest bardzo cienka i delikatna. Chroni ją niewielka warstwa lipidowa a cechuje słabe krążenie krwi i skłonność do powstawania zastojów limfatycznych (obrzęków). Bardzo szybko ulega wysuszeniu i podrażnieniom. A dodatkowo jest najbardziej narażona na promieniowanie słoneczne i ciągłe ruchy mimiczne. Dlatego też skóra wokół oczu starzeje się najszybciej. Powstają nieestetyczne cienie, zapadnięcia, zmarszczki i tzw. kurze łapki. A sama skóra staje się bardzo wiotka. W rezultacie cała twarz wygląda na starszą i bardziej zmęczoną niż w rzeczywistości jest.

Aby przywrócić skórze zdrowy i pełen blasku wygląd należy ją przede wszystkim ujędrnić i pogrubić. Zabiegiem, który przyniesie widoczne rezultaty jest laser frakcyjny Emerge. Jego działanie polega na celowym termicznym i frakcyjnym uszkodzeniu skóry w celu pobudzenia jej do odnowy kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóra w naturalny sposób się odbudowuje dzięki czemu wyraźnie się pogrubia, ujędrnia i jaśnieje. A samo spojrzenie staje się młodsze.

Laser frakcyjny nieablacyjny Emerge w odróżnieniu do lasera ablacyjnego działa na głębsze warstwy naskórka nie wywołując efektu ‘odparowania naskórka”. Jest to zabieg mało inwazyjny z zewnątrz. Nie narusza ciągłości naskórka i nie powoduje łuszczenia się.Dzięki czemu okres rekonwalescencji po zabiegu jest minimalny. Sama skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Co bez problemu można ukryć pod makijażem i już następnego dnia powrócić do codziennych obowiązków.

Laser frakcyjny Emerge jako jeden z nielicznych posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji wszelkich zmarszczek wokół oczu min. kurzych łapek. Tylko zabieg laserem Emerge amerykańskiej firmy Palomar- światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej daje gwarancję pięknej skóry na delikatnym obszarze wokół oczu.

Udostępnij: