SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wrocław 502 716 151   Leszno 502 650 651

EN WE SPEAK ENGLISH
We will gladly answer all your questions, please do not hesitate to write or call us!
 
Jak zlikwidować zmarszczki wokół oczu?

JAK ZLIKWIDOWAĆ ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU?

f

Jak zlikwidować zmarszczki wokół oczu?

Skóra wokół oczu w porównaniu z innymi partiami twarzy jest bardzo cienka i delikatna. Chroni ją niewielka warstwa lipidowa a cechuje słabe krążenie krwi i skłonność do powstawania zastojów limfatycznych (obrzęków). Bardzo szybko ulega wysuszeniu i podrażnieniom. A dodatkowo jest najbardziej narażona na promieniowanie słoneczne i ciągłe ruchy mimiczne. Dlatego też skóra wokół oczu starzeje się najszybciej. Powstają nieestetyczne cienie, zapadnięcia, zmarszczki i tzw. kurze łapki. A sama skóra staje się bardzo wiotka. W rezultacie cała twarz wygląda na starszą i bardziej zmęczoną niż w rzeczywistości jest.

Aby przywrócić skórze zdrowy i pełen blasku wygląd należy ją przede wszystkim ujędrnić i pogrubić. Zabiegiem, który przyniesie widoczne rezultaty jest laser frakcyjny Emerge. Jego działanie polega na celowym termicznym i frakcyjnym uszkodzeniu skóry w celu pobudzenia jej do odnowy kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóra w naturalny sposób się odbudowuje dzięki czemu wyraźnie się pogrubia, ujędrnia i jaśnieje. A samo spojrzenie staje się młodsze.

Laser frakcyjny nieablacyjny Emerge w odróżnieniu do lasera ablacyjnego działa na głębsze warstwy naskórka nie wywołując efektu ‘odparowania naskórka”. Jest to zabieg mało inwazyjny z zewnątrz. Nie narusza ciągłości naskórka i nie powoduje łuszczenia się.Dzięki czemu okres rekonwalescencji po zabiegu jest minimalny. Sama skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Co bez problemu można ukryć pod makijażem i już następnego dnia powrócić do codziennych obowiązków.

Laser frakcyjny Emerge jako jeden z nielicznych posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji wszelkich zmarszczek wokół oczu min. kurzych łapek. Tylko zabieg laserem Emerge amerykańskiej firmy Palomar- światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej daje gwarancję pięknej skóry na delikatnym obszarze wokół oczu.

Udostępnij: