Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach we Wrocławiu

Depilacja laserowa pach to zabieg cieszący się dużą popularnością wśród osób, które ze względów estetycznych lub psychologicznych chcą pozbyć się niechcianego owłosienia. Jak przygotować się do tego zabiegu? Ile kosztuje depilacja laserowa pach? Poznaj odpowiedzi na swoje pytania.

Depilacja pach laserem – koniec z uciążliwym goleniem!

Metod depilacji jest wiele, a różnica między nimi dotyczy głównie trwałości rezultatu. Chcesz zapomnieć o codziennym goleniu pach? Skorzystaj z depilacji pach laserem.

Depilacja laserowa pach to:

  • skuteczne i trwałe rozwiązanie – umawiając się na zabieg depilacji pach, możesz raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosków,
  • brak podrażnień – pachy to wrażliwa część ciała, a ich codzienne golenie może powodować podrażnienie skóry tego obszaru,
  • oszczędność czasu – nie musisz już tracić czasu na golenie pach, bo po depilacji laserowej skóra w tym miejscu zawsze będzie gładka,
  • oszczędność pieniędzy – ponieważ depilacja laserowa jest trwała, to opłaca się bardziej niż systematyczny zakup przyborów do golenia,
  • poczucie pewności siebie – zabieg jest doceniany przez każdą osobę, która przykłada wagę do swojego wyglądu.

Korzystając z depilacji laserowej pach, możesz zwiększyć komfort swojego życia i pożegnać się z codziennym uciążliwym goleniem.

Laserowa depilacja pachy – na czym polega ten zabieg?

Depilacja laserowa pach nie jest czasochłonna – jeden zabieg trwa maksymalnie 20 minut. Polega na przyłożeniu do skóry głowicy lasera. Urządzenie emituje wiązkę światła, która ma destrukcyjny wpływ na cebulki włosowe. W rezultacie raz usunięte włoski już nie odrastają. Aby jednak uzyskać trwały efekt, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów. Ile razy trzeba powtórzyć depilację laserową pach?

Harmonogram zabiegów jest ustalany indywidualnie z każdym pacjentem. Odbywa się to w ramach konsultacji, podczas której specjalistka z Skinlogica dobiera m.in. optymalną wiązkę lasera (tzw. próba laserowa).

Jeżeli chcesz skorzystać z depilacji laserowej pach, musisz się odpowiednio przygotować do poszczególnych zabiegów. Podstawowe zasady to:

  • odstawienie ziół – jeżeli pijesz ziołowe napary np. z nagietka czy dziurawca, konieczne będzie zastąpienie ich innymi napojami,
  • rezygnacja z dezodorantu czy kremów w dniu zabiegu – depilacja laserowa pach wymaga, aby skóra była czysta,
  • zaprzestanie depilacji skóry pach depilatorem, woskiem, pęsetą – na 4-8 tygodni przed planowaną datą zabiegu nie można usuwać owłosienia tymi sposobami.

Przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej pach to m.in.: świeża opalenizna czy choroby skóry.

Cena depilacji laserowej pach we Wrocławiu – ile to kosztuje?

Ile kosztuje depilacja laserowa pach? To jedno z pytań, które zadają pacjenci naszego gabinetu. Koszt depilacji zależy od liczby zabiegów. W Skinlogica pojedynczy zabieg kosztuje ok. 230 zł. Koszty możesz jednak obniżyć, kupując wcześniej pakiet np. 6 czy 12 zabiegów. Dzięki temu cena pojedynczego zabiegu będzie korzystniejsza.

Dostrzegasz zalety depilacji laserowej pach? Umów się na zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu w Skinlogica. U nas znajdziesz rozwiązanie swojego problemu – zapewnimy Ci gładką skórę pach bez podrażnień oraz przywrócimy Ci pewność siebie.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.