Depilacja brazylijska

Depilacja brazylijska we Wrocławiu

Jesteś aktywną i zadbaną kobietą, która chce pozbyć się podrażnień spowodowanych domową depilacją miejsc intymnych? Nie masz czasu, aby systematycznie umawiać się na nietrwałą depilację woskiem lub pastą cukrową? Rozwiązaniem jest laserowa depilacja brazylijska. To najchętniej wybierany przez klientki salonów kosmetycznych rodzaj depilacji najbardziej wrażliwych stref ciała.

W Skinlogica we Wrocławiu wykonujemy bikini zarówno podstawowe, średnie, jak i głębokie. Ostatni rodzaj depilacji bikini często jest określany mianem depilacji brazylijskiej. To zabieg dedykowany kobietom odważnym, które oczekują znacznie więcej niż tylko usunięcia włosków do linii bielizny – w tym wariancie usuwane są wszystkie niechciane włoski.

Depilacja brazylijska nieprzypadkowo zdobyła tak dużą popularność. Powodem jest efekt możliwy do uzyskania. Skóra staje się jedwabiście gładka i przyjemna w dotyku, a Ty możesz czuć się komfortowo w każdym ubraniu, w tym stroju kąpielowym.

Bikini brazylijskie – na czym polega?

Depilacja brazylijska to depilacja miejsc intymnych. W czasie zabiegu włosy są usuwane z wszystkich obszarów bikini – wiązka światła oddziałuje na włoski zlokalizowane w pachwinach, szparze pośladkowej, na wzgórku łonowym i wargach sromowych. Zabieg jest w pełni bezpieczny. W Skinlogica we Wrocławiu:

  • przeprowadzamy konsultację – w ten sposób możemy upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej,
  • korzystamy z nowoczesnego sprzętu – nasz gabinet we Wrocławiu wyposażony jest w nowoczesne lasery z czytnikiem melaniny, a to minimalizuje ryzyko poparzeń czy podrażnień,
  • zadbamy o Twój komfort – zabieg jest wykonywany w pomieszczeniu, w którym będziesz tylko Ty i kosmetyczka.

Przed zabiegiem rozwiejemy też wszystkie Twoje wątpliwości. Jeżeli czujesz się skrępowana, zacznij od mniej inwazyjnej depilacji, np. bikini klasycznego (podstawowego).

Depilacja brazylijska – krok po kroku

Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałaś z zabiegów depilacji, to z pewnością masz wiele pytań. Depilacja brazylijska – ze względu na duży obszar ciała poddany zabiegowi – często budzi uzasadnione wątpliwości. Warto wiedzieć, że:

  • aby uzyskać optymalne rezultaty, niezbędne jest wykonanie serii zabiegów – ich liczba zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji,
  • możesz zdecydować się na pozostawienie w miejscu intymnym np. paska włosków lub włosków przystrzyżonych w trójkąt – wybór należy do Ciebie,
  • do zabiegu depilacji brazylijskiej nie trzeba się specjalnie przygotowywać – na dzień przed zabiegiem wystarczy tylko ogolić miejsca, które zostaną poddane depilacji.

Kiedy umówić się na depilację brazylijską? Zabieg może być wykonywany przez cały rok. Aby jednak przygotować się do lata, warto zgłosić się do nas odpowiednio wcześniej. Kolejne zabiegi są wykonywane w odstępie od 4 do 8 tygodni.

Główne zalety depilacji brazylijskiej

Dlaczego warto zdecydować się na depilację brazylijską? Gładka skóra to nie wszystko – możesz też liczyć na:

  • długotrwały efekt – depilacja laserowa to trwały rezultat, dzięki czemu zapomnisz o innych, mniej skutecznych metodach depilacji,
  • komfort – bez szczególnych przygotowań będziesz mogła założyć strój kąpielowy i udać się na basen,
  • brak podrażnień – po depilacji laserowej możesz powrócić do swoich codziennych zajęć; w przypadku tego zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji.

Z reguły depilacja bikini jest rozpatrywana w kontekście względów estetycznych. Jednak efekt w postaci gładkiej skóry nie jest jedyną jej zaletą. Na ten zabieg warto zdecydować się także ze względów zdrowotnych (gdy lekarz diagnozuje zapalenie mieszków włosowych) lub dla lepszej higieny tych obszarów ciała.

Jesteś zainteresowana depilacją brazylijską? Zarezerwuj wizytę w Skinlogica we Wrocławiu – rezultat zauważysz już po pierwszym zabiegu.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.