Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini we Wrocławiu

Chcesz przygotować się do lata? Jesteś zmęczona depilacją mechaniczną lub masz dość podrażnień po wosku w okolicach intymnych? Dziś możesz skorzystać z alternatywy – laserowej depilacji bikini we wrocławskim gabinecie Skinlogica.

Każda pora roku to dobry moment, aby umówić się na depilację bikini. W naszym gabinecie we Wrocławiu korzystamy z nowoczesnych metod usuwania niechcianego owłosienia z okolic intymnych. Dbamy przy tym zarówno o zadowolenie, jak i bezpieczeństwo naszych Klientek – przed każdym zabiegiem wykonujemy próbę laserową.

Dziś depilacja bikini to zabieg coraz popularniejszy. Wiele kobiet decyduje się na usunięcie zbędnego owłosienia ze względów zarówno higienicznych, jak i estetycznych. Jeżeli do nich należysz, zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i sprzętu. Zapewniamy specjalistyczne konsultacje, pomoc w wyborze zabiegu, a także udzielamy zaleceń na czas po depilacji.

Laserowa depilacja bikini we Wrocławiu – dostępne zabiegi

Laserowa depilacja bikini to dziś najskuteczniejszy sposób usunięcia zbędnego owłosienia. W ofercie mamy wszystkie najpopularniejsze warianty depilacji miejsc intymnych. W zależności od swoich preferencji możesz wybrać jeden z kilku wykonywanych w naszych gabinetach zabiegów. Są to m.in.:

 • depilacja klasyczna (linia bikini) – włoski są usuwane z pachwin i podbrzusza; ten typ depilacji polecany jest kobietom, które na co dzień korzystają z fig,
 • depilacja francuska – polega na usunięciu włosków z miejsc intymnych, w tym warg sromowych większych,
 • depilacja brazylijska – to najpopularniejszy typ depilacji bikini; depilowane są pachwiny, wzgórek łonowy, wargi sromowe i pośladki, pozostaje jedynie cieniutki pasek włosów na wzgórku łonowym,
 • depilacja hollywoodzka – to najgłębsza depilacja bikini, która gwarantuje gładką skórę, gdyż usunięte zostają wszystkie włoski.

Czy depilacja przy użyciu lasera może boleć? To pytanie jest szczególnie zasadne w przypadku tak wrażliwych okolic. W naszym gabinecie we Wrocławiu stosujemy nowoczesny sprzęt renomowanych producentów. Z reguły dyskomfort pojawia się jedynie u tych Klientek, które posiadają niski próg bólu.

Jeżeli umawiasz się na laserową depilację bikini, nie musisz się stresować – dbamy o komfort naszych Klientek, zapewniając profesjonalizm i sprawne wykonanie zabiegu.

Jak przebiega depilacja laserowa okolic bikini?

Chętnie wybierany zabieg depilacji bikini polega na usunięciu zbędnego owłosienia bezinwazyjną metodą laserową. To komfortowy sposób na jedwabiście gładką skórę. Depilacja laserowa bikini wykonywana w Skinlogica we Wrocławiu składa się z kilku kroków:

 • Pomoc w wyborze odpowiedniej metody depilacji laserowej bikini. Specjaliści Skinlogica chętnie pomogą Ci wybrać spośród szerokiej gamy zabiegów depilacyjnych: od metody klasycznej, przez francuską i brazylijską, aż do hollywoodzkiej.
 • Dobór liczby zabiegów. Dokładamy wszelkich starań, aby rezultaty depilacji były zawsze optymalne, dlatego możesz liczyć na konsultacje w sprawie serii zabiegów. Pamiętaj, że liczba zabiegów zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji.
 • Wykonanie próby laserowej. Dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo Pacjentów, przed każdym zabiegiem wykonujemy standardową próbę laserową. Pozwala to ocenić, czy wybrana metoda depilacji bikini będzie odpowiednia dla Twojej skóry.
 • Bezbolesny zabieg depilacji laserowej bikini. Nasz specjalista, dzięki wysokiej klasy sprzętowi, którego używamy, wykonuje wybraną przez Ciebie depilację. Całość, w zależności od metody, trwa kilkanaście lub maksymalnie kilkadziesiąt minut.
 • Zalecenia po depilacji bikini. Wychodząc z naszego gabinetu, otrzymasz pełen pakiet informacji dotyczących zaleceń na czas po depilacji. Nie musisz się martwić o to, jak prawidłowo zadbać o wydepilowaną skórę.


Co zyskasz, decydując się na depilację laserową miejsc intymnych?

Depilacja bikini to rozwiązanie dedykowane kobietom, które chcą czuć się pewnie w każdej sytuacji i które pragną cieszyć się gładką skórą. Umawiając się na laserową depilację w naszym gabinecie we Wrocławiu, możesz szybko uzyskać rezultat, jakiego oczekujesz, czyli:

 • estetyczny wygląd okolic bikini – bez podrażnień i wyrastania nowych włosków, bo wiązka światła skutecznie radzi sobie z ich usunięciem,
 • gładką skórę miejsc intymnych – taki efekt utrzymuje się przez wiele tygodni, zapewniając Ci poczucie komfortu,
 • precyzyjne usunięcie owłosienia – rezultat jest lepszy niż w przypadku samodzielnego usuwania owłosienia z okolic bikini,
 • brak konieczności samodzielnego usuwania włosków – oddając się w ręce specjalistów, możesz uzyskać pożądany rezultat,
 • uniknięcie przypadkowych uszkodzeń naskórka – przy sprawnie wykonanej depilacji laserowej nie dochodzi do uszkodzenia skóry.

Laserowa depilacja okolic bikini to także spora oszczędność czasu. Nie będziesz musiała już poświęcać godzin, aby przygotować się do wyjścia na basen czy do wyjazdu na urlop nad morze. Dzięki utrzymującym się przez długi czas efektom skutecznej depilacji możesz zapomnieć o kupowaniu maszynek, pianek czy wosku.

Nie czekaj do pierwszych dni lata – już dziś zarezerwuj wizytę w naszym gabinecie. Nasz gabinet znajdziesz pod adresem Wrocław, ul. Namysłowska 2A.

Depilacja bikini we Wrocławiu – laserem czy woskiem? 

Szukasz gabinetu do wykonania profesjonalnej depilacji bikini? W Skinlogica we Wrocławiu wykonujemy bezpieczny zabieg laserowy. Oto przewagi tej metody nad tradycyjnym woskiem:

 • Depilacja bikini laserem jest trwalsza od woskowania. Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej Twoja skóra jest gładka przez 4-6 tygodni! Metoda woskowa daje ten sam efekt na maksymalnie 2 tygodnie.
 • Laser wywołuje mniej podrażnień niż wosk. Depilacja bikini wiązką laserową nie powoduje oparzeń, siniaków, zakażeń skóry, miejscowego bólu – co może mieć miejsce przy użyciu wosku. Po zabiegu laserowym możemy odczuwać jedynie krótkotrwałe pieczenie.
 • Depilacja laserowa bikini działa długofalowo. Po serii zabiegów z wykorzystaniem lasera, włoski nie odrastają w ogóle lub są słabsze i cieńsze niż przed zabiegiem. Tradycyjny wosk nie gwarantuje tego efektu.
 • Depilacja bikini laserem jest wydajniejsza. Laserowa depilacja bikini jest o wiele trwalsza niż zabieg woskiem, więc finalnie ponosisz niższe koszty.


Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.