Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg we Wrocławiu

Męczy Cię częste golenie nóg maszynką, kremem albo używanie depilatora? Rozwiązaniem jest depilacja laserowa nóg. Umów się na laserowe usunięcie owłosienia z nóg w Skinlogica we Wrocławiu – dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie nasz gabinet.

Depilacja nóg laserem – ciesz się idealnie gładkimi nogami!

Depilacja nóg laserem to jeden z najpopularniejszych zabiegów depilacji laserowej. Możesz zdecydować się na depilację poszczególnych obszarów (np. łydek) lub kompleksowe pozbycie się owłosienia z całych nóg. Jakie są najważniejsze zalety depilacji laserowej nóg?

Nowoczesny Laser Light Sheer Duet/Desire, którym wykonujemy zabiegi w Skinlogica gwarantuje Ci:

  • trwałe efekty – depilacja laserowa ma tę zaletę, że jej rezultaty są trwałe, a to oznacza gładkie nogi bez potrzeby depilacji w przyszłości,
  • oszczędność czasu – dzięki kilku zabiegom laserowej depilacji nóg, szybko zapomnisz o codziennym goleniu,
  • koniec problemów z wrastającymi włosami – depilacja nóg laserem to dobry sposób, aby raz na zawsze pozbyć się kłopotu w postaci wrastania włosów po goleniu,
  • poprawa jakości życia – nowoczesne lasery doskonale radzą sobie z gęstym, ciemnym owłosieniem nóg, które może być źródłem dyskomfortu,
  • brak podrażnień – jeżeli stosując tradycyjne metody depilacji, obserwujesz u siebie podrażnienia, depilacja laserowa nóg jest dla Ciebie.

Efekty depilacji laserowej to także poprawa samooceny i pewność siebie w każdej sytuacji wymagającej odsłonięcia nóg. Niezaplanowana wizyta na basenie? Teraz to nie problem.

Laserowa depilacja nóg – jak przebiega zabieg?

Dzięki temu, że nowoczesne lasery posiadają specjalny system chłodzenia, depilacja laserowa nóg to zabieg bezpieczny i bezbolesny. Jak wygląda depilacja nóg laserem? W pierwszej kolejności należy dobrać odpowiednie parametry urządzenia. W tym celu jest przeprowadzana próba laserowa – depilacji laserowej zostaje poddany niewielki fragment skóry.

Zarówno depilacja laserowa uda, jak i łydki polega na trwałym uszkodzeniu cebulki włosa, przy wykorzystaniu wiązki lasera.

Interesuje Cię depilacja nóg laserem? W Skinlogica trwale pozbywamy się owłosienia zarówno z łydek, jak i ud.

Depilacja laserowa łydek

Depilacja laserowa łydek cieszy się dużym zainteresowaniem. Włosy na łydkach często są grubsze i ciemniejsze niż włosy na udach. Dodatkowo to właśnie one są widoczne po założeniu spódniczki czy spodni typu cygaretki.

Depilacja laserowa ud

Część pacjentek decyduje się też na depilację laserową ud, by cieszyć się gładką skórą. Depilacja laserowa ud pozwala usunąć mniej widoczne, ale kłopotliwe włoski.

Cena depilacji laserowej nóg we Wrocławiu

Cena depilacji laserowej nóg jest uzależniona od kilku czynników. W największym stopniu cenę zabiegu depilacji nóg laserem kształtują: technologia, wielkość obszaru poddanego zabiegowi i to, czy od razu wykupisz pakiet zabiegów.

Ile kosztuje depilacja laserowa nóg w Skinlogica? Cena pojedynczego zabiegu to ok. 230 zł. Koszt depilacji laserowej nóg możesz jednak zmniejszyć, kupując pakiet zabiegów. W ten sposób cena pojedynczego zabiegu może zostać obniżona nawet o połowę.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.