Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha

Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha we Wrocławiu

Brzuch to jeden z obszarów ciała nastręczających najwięcej problemów natury estetycznej. Mimo że stosujesz dietę i trenujesz, to z okolic brzucha nie możesz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Jest na to sposób – w Skinlogica wiemy, jak zatroszczyć się o Twój brzuch. Zabiegi wyszczuplające brzuch to sposób, aby szybko i bez wysiłku wyeliminować niechcianą tkankę tłuszczową z tej części ciała. Chcesz cieszyć się płaskim brzuchem? Nasza oferta jest przeznaczona dla Ciebie.

Modelowanie brzucha

Na czym polega modelowanie brzucha? W Skinlogica proponujemy m.in. lipolizę iniekcyjną. To zabieg, dzięki któremu możesz bez wysiłku i korzystania z pomocy chirurga odzyskać płaski brzuch. Zabieg polega na wprowadzeniu do organizmu za pomocą strzykawki preparatu likwidującego komórki tłuszczowe. W ten sposób możliwe jest pozbycie się miejscowego otłuszczenia, w tym właśnie z okolic brzucha. Rezultaty takich zabiegów odchudzających na brzuch to m.in.:

  • utrata kilku centymetrów w obwodzie – pozbędziesz się lekko zaokrąglonego brzuszka lub kłopotliwych boczków,
  • trwałe efekty – pod warunkiem jednak, że nie przybierzesz na wadze choćby w wyniku zaprzestania ćwiczeń,
  • stymulacja regeneracji skóry – zabiegi odchudzające na brzuch mają też wpływ na wymianę komórek skóry.

Jak wszystkie zabiegi wyszczuplające na brzuch, lipoliza iniekcyjna musi być przeprowadzana cyklicznie w odstępach czasowych. Wówczas możliwe jest uzyskanie optymalnych rezultatów.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, zapraszamy na analizę składu ciała na urządzeniu Jawon Medical. To sposób, aby poznać m.in. masę tkanki tłuszczowej.

Dla kogo są zabiegi wyszczuplające brzuch?

Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha to zabieg, którym są zainteresowane zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Niestety, nawet stosowanie ścisłej diety czy regularna aktywność fizyczna nie zawsze pozwalają uzyskać płaski brzuch. Powodów jest co najmniej kilka:

  • u kobiet może być to spowodowane ciążą i powrotem do dawnej formy – pojawić mogą się przy tym rozstępy,
  • miejscowe otłuszczenie – tkanka tłuszczowa może gromadzić się właśnie w okolicach brzucha, dotyczy to również osób szczupłych,
  • z wiekiem metabolizm zwalnia – to również ma wpływ na odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.

Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie, nie musi to przekreślać marzeń o płaskim brzuchu czy braku boczków. Rozwiązaniem jest usunięcie tkanki tłuszczowej za pomocą jednego z kilku skutecznych zabiegów.

W Skinlogica nie tylko usuwany tkankę tłuszczową z brzucha, ale również przywracamy pewność siebie. Jeżeli Twój brzuch jest dla Ciebie źródłem kompleksów, umów się na wizytę w naszym instytucie, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha w Skinlogica

Interesuje Cię zabieg modelowania brzucha? W Skinlogica oferujemy całą paletę zabiegów, których celem jest usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha. Pomożemy Ci też, jeżeli Twoim dodatkowym problemem są rozstępy lub cellulit. Decydując się na naszą ofertę, możesz liczyć na:

  • profesjonalne wykonanie zabiegów wyszczuplających brzuch – zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem i niezbędnym wykształceniem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach,
  • kompleksową pomoc – jeżeli nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha to jeden z kilku Twoich kompleksów, dobierzemy odpowiednie zabiegi,
  • dyskrecję – wiemy, jak ważne jest zaufanie i dlatego umawiając się na usuwanie tkanki tłuszczowej w Skinlogica, otrzymasz zarówno dyskrecję, jak i zrozumienie.

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegów wyszczuplających na brzuch, nie zwlekaj – już dziś zarezerwuj termin zabiegu w Skinlogica we Wrocławiu.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.