Epilacja laserowa

Epilacja laserowa we Wrocławiu

Chcesz cieszyć się gładką skórą? Jeżeli rezultaty uzyskiwane za pomocą tradycyjnej depilacji nie są dla Ciebie zadowalające, spróbuj epilacji laserowej. W Skinlogica we Wrocławiu trwale usuwamy owłosienie m.in. z dołów pachowych, nóg i strefy bikini przy użyciu lasera. Jeżeli chcesz przygotować się do lata, jesteś zmęczona samodzielną i mało skuteczną depilacją, epilacja laserowa to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Dlaczego na epilację laserową warto umówić się właśnie w Instytucie Skinlogica zlokalizowanym we Wrocławiu? Nasza oferta to:

  • indywidualna konsultacja – jest ona niezbędna, aby dobrać optymalne parametry lasera i tym samym uzyskać zadowalający rezultat,
  • zabieg wykonywany przez specjalistów – Skinlogica tworzy doświadczony zespół specjalistów z kierunkowym wykształceniem,
  • pełen profesjonalizm – używamy wyłącznie urządzeń pochodzących od sprawdzonych producentów, przestrzegamy też wszelkich zasad higieny.

Po epilacji laserowej skóra może być podrażniona lub zaczerwieniona. Korzystając z naszej oferty, otrzymasz wskazówki, jak ją pielęgnować. Wskażemy też produkty, po które warto sięgnąć, aby ukoić obszary poddane epilacji.

Czym jest epilacja laserowa?

Epilacja laserowa to sposób, aby skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia zarówno z małych, jak i dużych obszarów ciała. Jak działa laser i dlaczego epilacja laserowa jest tak efektywna? Urządzenie emituje wiązkę promieni, które przenikają przez skórę i tam oddziałują na mieszki włosowe. Uszkodzenie cebulki gwarantuje, że włos nie odrośnie – to proces zwany termolizą.

Najlepsze rezultaty można uzyskać, decydując się na serię zabiegów, które będą wykonywane w odstępach czasowych. Ma to bezpośredni związek z faktem, że włosy rosną w różnym tempie. Wiązka światła z lasera jest w stanie uszkodzić cebulki jedynie włosów będących w fazie wzrostu. Aby pozbyć się całego owłosienia z wybranej partii ciała, konieczne jest powtórzenie epilacji w terminie wskazanym przez specjalistę.

Skuteczna epilacja laserowa bez bólu

Możesz zastanawiać się, czy epilacja jest zabiegiem bolesnym. Nasz Instytut położony na terenie miasta Wrocław wyposażony jest w nowoczesny sprzęt – pracujemy z laserami Mediostar Monolith i LightSheer Duet. Urządzenia te są wyposażone w układy chłodzenia, dzięki czemu na etapie przeprowadzania zabiegu możliwe jest niwelowanie bólu.

Odczuwanie bólu w czasie epilacji laserowej jest kwestią indywidualną. To, czy się on pojawi, zależy od kilku czynników – są to:

  • dobór ustawień urządzenia – mają one wpływ na odczuwany podczas epilacji dyskomfort,
  • partia ciała, na której zabieg jest przeprowadzany – skóra szyi czy okolic bikini jest delikatniejsza niż skóra nóg,
  • częstotliwość chłodzenia – korzystamy z laserów wyposażonych w wydajny system chłodzenia, a to wpływa na ograniczenie bolesności.

W Skinlogica we Wrocławiu zwracamy dużą uwagę na skuteczność zabiegu, a także komfort i bezpieczeństwo każdego Pacjenta.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.