Usuwanie tkanki tłuszczowej z ud

Usuwanie tkanki tłuszczowej z ud we Wrocławiu

Marzysz o zgrabnych i smukłych nogach? Okazuje się, że ćwiczenia i dieta nie zawsze eliminują problem, jakim jest gromadzenie się tkanki tłuszczowej w okolicach ud. Jeżeli udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy, ale wygląd Twoich ud nadal nie jest dla Ciebie zadowalający, skorzystaj z zabiegów wyszczuplających uda. W Skinlogica wiemy, że tłuszcz po wewnętrznej stronie ud może powodować nie tylko kompleksy, ale także dyskomfort i dlatego proponujemy skuteczne zabiegi, których celem jest skuteczne wyszczuplenie ud.

Zabiegi na wyszczuplanie ud

Liposukcja ud to inwazyjny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Nie jesteś gotowa na tak daleko idące rozwiązanie? W naszym instytucie proponujemy rozmaite zabiegi wyszczuplające uda, które łączy to, że są mniej inwazyjne i jednocześnie bezpieczne – po przebyciu wielu z nich będziesz mogła od razu powrócić do codziennych aktywności. Nasza oferta to:

  • lipoliza iniekcyjna – to jedna ze skuteczniejszych metod wyszczuplania ud, a sam zabieg może być bezbolesny,
  • kriolipoliza LipoCONTRAST – ten nieinwazyjny zabieg wykorzystuje wrażliwość komórek tłuszczowych na zmianę temperatury,
  • endermologia – to kolejny bezinwazyjny zabieg, który pozwala wyszczuplić wybrane partie ciała, w tym uda.

Jeżeli interesuje Cię zarówno usuwanie tkanki tłuszczowej z ud, jak i pozbycie się cellulitu, rozwiązaniem może być karboksyterapia lub Alma Accent Reform. Nie wiesz, który zabieg sprawdzi się lepiej w Twoim przypadku? Chętnie doradzimy.

Wyszczuplenie ud – zabiegi dla Ciebie

Jesteś zainteresowana usunięciem tkanki tłuszczowej z ud? Otyłość miejscowa to problem, z którym często borykają się nawet osoby szczupłe i wysportowane. W Skinlogica wiemy, jak skutecznie go rozwiązać – proponujemy sprawdzone i bezpieczne zabiegi, po których zauważysz różnicę.

Skorzystaj z naszej oferty – umawiając się na wizytę u naszej lekarki medycyny estetycznej lub kosmetologa, możesz liczyć na:

  • dobranie zabiegów wyszczuplania ud do Twoich potrzeb – przeprowadzamy wywiad, na podstawie którego wskazujemy najlepsze dla Ciebie zabiegi,
  • pomoc w wyborze dodatkowych zabiegów – dzięki nim pozbędziesz się np. cellulitu z ud,
  • bezpieczne zabiegi bez stresu – dbamy o komfort każdego Pacjenta i dlatego zapewniamy profesjonalne podejście oraz przyjemną atmosferę.

Instytut Skinlogica mieści się we Wrocławiu. Jeżeli jesteś zainteresowana zabiegami wyszczuplania ud, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.