Leczenie nadpotliwości - Wrocław, Leszno - Skinlogica
SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wrocław 502 716 151   Leszno 502 650 651

EN WE SPEAK ENGLISH
We will gladly answer all your questions, please do not hesitate to write or call us!
 

Nadpotliwość

POŻEGNAJ NADPOTLIWOŚĆ RAZ NA ZAWSZE!

Jeśli nadmierny pot przeszkadza Ci nie tylko latem, to znak, że trzeba coś z tym zrobić. Zablokowanie nadmiernego pocenia się przywróci Ci komfort życia i swobodę w kontaktach społecznych i  w wykonywaniu zawodu. Jak to zrobić? Na szczęście zwalczanie tego problemu jest jednym z zastosowań TOKSYNY.

Znana bardziej ze zdolności do niwelowania zmarszczek toksyna, skutecznie oddziałuje także na przewodnictwo między nerwem a gruczołem potowym, hamując wydzielanie w nim potu. Toksynę można podawać wszędzie: pod pachami, na stopy, dłonie, na skórę głowy oraz czoła.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Określenie obszaru terapii można doprecyzować za pomocą testu Minora (skórę smaruje się jodyną, a następnie posypuje skrobią ziemniaczaną, która w miejscach nadmiernego pocenia ciemnieje).

Płytko śródskórnie podawane są niewielkie dawki preparatu. Zabieg jest nieco nieprzyjemny głównie na stopach i dłoniach, dlatego wymaga miejscowego znieczulenia.

Efekt odczuwalny jest już po tygodniu, maksymalnie po dwóch i utrzymuje się nawet do 9 miesięcy, choć działanie samej toksyny botulinowej przemija wcześniej.

Jeżeli cierpisz na ten wstydliwy problem, przerwij błędne koło: pocę się - myślę o tym - denerwuję się - pocę się jeszcze bardziej. Umów się na zabieg i zmień swoje życie na lepsze!

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z Tobą
Zapoznałem/am się z treścią Zgody oraz Klauzuli informacyjnej i zgadzam się na zamieszczone w nich warunki.