Nadpotliwość we Wrocławiu

POŻEGNAJ NADPOTLIWOŚĆ RAZ NA ZAWSZE!

Jeśli nadmierny pot przeszkadza Ci nie tylko latem, to znak, że trzeba coś z tym zrobić. Zablokowanie nadmiernego pocenia się przywróci Ci komfort życia i swobodę w kontaktach społecznych i  w wykonywaniu zawodu. Jak to zrobić? Na szczęście zwalczanie tego problemu jest jednym z zastosowań TOKSYNY.

Znana bardziej ze zdolności do niwelowania zmarszczek toksyna, skutecznie oddziałuje także na przewodnictwo między nerwem a gruczołem potowym, hamując wydzielanie w nim potu. Toksynę można podawać wszędzie: pod pachami, na stopy, dłonie, na skórę głowy oraz czoła.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Określenie obszaru terapii można doprecyzować za pomocą testu Minora (skórę smaruje się jodyną, a następnie posypuje skrobią ziemniaczaną, która w miejscach nadmiernego pocenia ciemnieje).

Płytko śródskórnie podawane są niewielkie dawki preparatu. Zabieg jest nieco nieprzyjemny głównie na stopach i dłoniach, dlatego wymaga miejscowego znieczulenia.

Efekt odczuwalny jest już po tygodniu, maksymalnie po dwóch i utrzymuje się nawet do 9 miesięcy, choć działanie samej toksyny botulinowej przemija wcześniej.

Jeżeli cierpisz na ten wstydliwy problem, przerwij błędne koło: pocę się - myślę o tym - denerwuję się - pocę się jeszcze bardziej. Umów się na zabieg i zmień swoje życie na lepsze!

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.