Podologia

Podologia we Wrocławiu

Podologia to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry. Podolog pomoże pozbyć się problemu pękających pięt, udzieli wskazówek, jak pielęgnować stopy i wreszcie pomoże wybrać wkładki ortopedyczne i buty. Masz kłopot ze stopami? Chcesz nosić odkryte buty, np. sandały? W Skinlogica we Wrocławiu bez bólu i w przyjemnej atmosferze pomagamy pozbyć się uciążliwych problemów.

Odwiedź podologa we Wrocławiu

Zadbane stopy są szczególnie pożądane w letnich miesiącach. Jednak o stopy warto dbać przez cały rok. Gabinet podologiczny to miejsce, w którym profesjonaliści kompleksowo troszczą się o stopy i rozwiązują problemy sygnalizowane przez Pacjentów. Kiedy warto umówić się na wizytę u podologa?

W Skinlogica we Wrocławiu proponujemy Pacjentom pomoc ze zmianami chorobowymi stóp i paznokci. Wykonujemy m.in. następujące zabiegi:

  • na nadmierną potliwość stóp,
  • usuwanie brodawek, odcisków i modzeli,
  • podcinanie wrastających paznokci,
  • pedicure podologiczny,
  • oczyszczanie płytki paznokci zmienionej chorobowo.

Podolog ze Skinlogica pomaga także Pacjentom ze stopą cukrzycową. Owrzodzenia, deformacje i rany, które się nie goją – to przykładowe zmiany chorobowe występujące przy stopie cukrzycowej. Prawidłowa higiena i dbanie o stopy może podnieść komfort życia Pacjenta i umożliwić mu powrót do normalnego życia.

Do podologa często zgłaszają się Pacjenci mający problem z pękającymi piętami. Powodem zmian skórnych może być zarówno nieprawidłowo zbilansowana (uboga w witaminę A) dieta, jak i źle dobrane obuwie. Klinika Skinlogica położona na terenie miasta Wrocław to miejsce, w którym pozbędziesz się tej uciążliwej dolegliwości.

Gabinet podologiczny we Wrocławiu – co nas wyróżnia?

Nasz gabinet podologiczny we Wrocławiu to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Pacjentach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i narzędziami niezbędnymi do wykonania oferowanych zabiegów. Każdy podolog zatrudniony w naszej klinice to doświadczony specjalista, który pomaga Pacjentowi w pozbyciu się problemu i rozwiewa jego wątpliwości. Zgłaszający się do nas Pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz dyskrecję.

Podologia to dziedzina, która wciąż się rozwija. Praktykując we Wrocławiu, systematycznie uzupełniamy wiedzę – bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach. W ten sposób możemy zaproponować Pacjentom profesjonalną pomoc zgodnie z aktualną wiedzą medyczną oraz udzielić wskazówek co do codziennej pielęgnacji stóp.

Poszukujesz podologa we Wrocławiu? Zapraszamy na konsultacje do Skinlogica. Wspólnie rozwiążemy Twoje problemy ze skórą i zatroszczymy się o Twoje stopy.

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.