Pedicure podologiczny

Pedicure podologiczny we Wrocławiu

Noszenie przez cały dzień butów, szczególnie niedopasowanych, wpływa na kondycję stóp. Odciski, modzele, ostroga piętowa, haluksy, nadpotliwość, zdeformowane paznokcie czy choroby, np. grzybica – to tylko początek długiej listy dolegliwości, które możesz u siebie zauważyć. Aby zniwelować te problemy i poprawić stan zdrowia stóp, umów się na pedicure podologiczny.

Skorzystaj z profesjonalnego podologicznego pedicure

Dolegliwości stóp mogą pojawić się w każdym wieku. W Skinlogica we Wrocławiu oferujemy rozwiązania najczęściej zgłaszanych przez Pacjentów problemów. Skutecznie pomagamy Pacjentom z takimi zmianami jak:

  • wrastające lub zdeformowane paznokcie,
  • popękana skóra pięt,
  • kurzajki, brodawki, modzele,
  • stopa cukrzycowa,
  • płaskostopie lub palce młotkowate,
  • choroby stóp, np. grzybica,
  • uszkodzenia płytki paznokciowej.

W Skinlogica zaproponujemy Ci zestaw zabiegów, jeżeli rozpoznano u Ciebie stopę cukrzycową lub masz problemy z krążeniem. Potrzebujesz pomocy w doborze wkładek lub butów? Uzyskasz niezbędne informacje, dzięki którym wybierzesz wygodne dla siebie obuwie. Pomożemy Ci również w doborze optymalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, z których będziesz mogła korzystać na co dzień.

Do każdego zgłaszającego się do nas Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Konsultacje poprzedza szczegółowy wywiad, na podstawie którego proponujemy odpowiednie zabiegi. Nasz podolog udzieli Ci także niezbędnych wskazówek dotyczących dalszej pielęgnacji stóp.

Pedicure podologiczny czy kosmetyczny?

Pedicure podologiczny i kosmetyczny to dwa różne zabiegi, których nie należy ze sobą mylić. Jeżeli Twoim problemem jest popękana skóra pięt, potrzebujesz pomocy podologa – wykona on zabieg leczniczo-pielęgnacyjny. W ten sposób pozbędziesz się niepożądanych zmian, a Twoje stopy staną się Twoją wizytówką – będą prezentować się nienagannie niezależnie od tego, jakie obuwie założysz.

Jeżeli chcesz jedynie usunąć zrogowaciały naskórek i pomalować paznokcie, wystarczy pedicure kosmetyczny. W gabinetach kosmetycznych z reguły wykonywany jest delikatny peeling, a skóra jest oczyszczana frezarką ze zbędnego naskórka. Kosmetyczka może też przyciąć paznokcie. Zabiegi te nie pomogą jednak, gdy zmiany na skórze stóp są poważniejsze. Wówczas sposobem na ulżenie w dolegliwościach jest wizyta u podologa.

Potrzebujesz pomocy podologa? Zamiast ukrywać swoje problemy, rozwiąż je – nasza klinika mieści się we Wrocławiu. Umawiając się na wizytę u naszego podologa, możesz liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.