modelowanie-ust

modelowanie-ust we Wrocławiu

Twoim problemem są wąskie usta lub ich opadające kąciki? Zauważyłaś zanik czerwieni wargowej? To wskazania do zabiegu modelowania ust. Możesz go wykonać w naszej klinice – Skinlogica we Wrocławiu. Zarówno do powiększania, jak i modelowania ust wykorzystujemy kwas hialuronowy.

Modelowanie ust – sposób na piękne i zmysłowe usta

Modelowanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wśród kobiet, które chcą czuć się zadbane. Jeżeli zdecydowałaś się na ten zabieg, możesz zastanawiać się, jak on wygląda. W Skinlogica:

  • stosujemy bezpieczny preparat wysokiej jakości – kwas hialuronowy doskonale uzupełnia bruzdy i sprawia, że usta są pełniejsze,
  • zabieg modelowania ust przeprowadzają doświadczeni specjaliści – dzięki temu dopasujemy kształt ust i zachowamy ich proporcje,
  • udzielamy wskazówek po zabiegu – przez kilka dni nie będziesz mogła m.in. korzystać z sauny, opalać się czy wykonywać intensywnych ćwiczeń.

Po zabiegu modelowania ust może pojawić się opuchlizna, ale nie utrzyma się ona długo – z reguły rekonwalescencja trwa nie dłużej niż 2 dni. Z kolei rezultaty zabiegu będą widoczne przez kolejne 6-18 miesięcy (mają na to wpływ indywidualne predyspozycje).

W zależności od oczekiwanego efektu zabieg może trwać od 30 do 60 minut. Zabieg jest bezbolesny – podajemy znieczulenie.

Pełne i kuszące usta to marzenie wielu kobiet. Jeżeli również Ty chcesz cieszyć się takimi ustami, nie zwlekaj. W naszej klinice Skinlogica we Wrocławiu zadbamy o kształt i wygląd Twoich ust.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.