Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna we Wrocławiu

W Skinlogica oferujemy bogaty wachlarz zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Czym zajmuje się dermatologia estetyczna? Przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów zabiegi mają na celu zarówno poprawę kondycji skóry, jak i utrzymanie już uzyskanych rezultatów. Wielu z naszych Pacjentów decyduje się na działania profilaktyczne – podejmowane, aby na dłużej zachować młodzieńczy wygląd. W naszym wrocławskim gabinecie proponujemy zabiegi, których celem jest:

  • wygładzenie zmarszczek,
  • poprawa elastyczności i kolorytu skóry,
  • usunięcie rozstępów i cellulitu,
  • eliminacja defektów w postaci blizn,
  • pomoc skórze suchej i przesuszonej.

To jednak zaledwie wycinek naszej oferty. W zależności od potrzeb, jakie zgłasza Pacjent, możemy zaproponować m.in. zastosowanie kwasu hialuronowego, zabiegi polegające na modelowaniu sylwetki czy laseroterapię. W naszym Instytucie wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją. Pozwala nam ona skomponować zestaw zabiegów, które skutecznie wyeliminują problem.

Skuteczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej

Zabiegi wykonujemy przy użyciu innowacyjnych urządzeń. Nowoczesny sprzęt to jednak nie wszystko – w Skinlogica zatrudnieni są specjaliści z odpowiednimi kompetencjami i niezbędnymi certyfikatami. To właśnie zdobyte doświadczenie, wiedza oraz holistyczne spojrzenie na każdego zgłaszającego się do nas Pacjenta pozwalają nam skutecznie pomagać w problemach ze skórą.

Chcesz raz na zawsze pożegnać się z kompleksami? Twoim celem jest utrzymanie na dłużej efektów już przeprowadzonych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej? Zarezerwuj termin wizyty w Skinlogica. U nas nie tylko zadbasz o stan swojej skóry, ale również o swoje samopoczucie. Wydobywamy piękno i przywracamy pewność siebie. W naszym Instytucie wiemy, jak kompleksowo zatroszczyć się o Ciebie.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.