Depilacja laserowa rąk

Depilacja laserowa rąk we Wrocławiu

Twoim problemem są grube i ciemne włoski na rękach? Jeżeli to źródło Twojego dyskomfortu, wybierz bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie. Depilacja laserowa rąk to sposób, aby przez długi czas cieszyć się gładką skórą.

Depilacja rąk laserem to zabieg, którego celem jest usunięcie nadmiernego owłosienia. W odróżnieniu od klasycznych metod depilacji depilacja laserowa jest:

  • bezpieczna – nie musisz obawiać się podrażnień, które często pojawiają się po depilacji woskiem,
  • trwała – wystarczy kilka zabiegów, aby przez długi czas cieszyć się gładką skórą rąk,
  • bezbolesna – w Skinlogica korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który minimalizuje ból w trakcie zabiegu.

Decydując się na depilację ramion lub przedramion, zyskujesz gładką skórę na długi czas. Jeżeli ze względu na owłosienie rąk w Twojej szafie rzadko goszczą koszulki z krótkim rękawem, możesz łatwo to zmienić.

Laserowa depilacja rąk – przedramion i ramion – na czym to polega?

Zabieg depilacji laserowej rąk jest poprzedzony konsultacją ze specjalistką Skinlogica. Poprosimy Cię o udzielenie informacji m.in. o przyjmowanych lekach. Jeżeli nie wystąpią przeciwwskazania do depilacji, omówimy jej zakres.

Depilacja laserowa rąk może obejmować obszar przedramion (od nadgarstków do łokci) lub ramion. Możesz też zdecydować się na usunięcie zbędnego owłosienia z całych rąk – zarówno z przedramion, jak i ramion. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Jak przebiega zabieg depilacji rąk? Po przyłożeniu głowicy do skóry wiązka światła lasera dociera do cebulki włosa i ją niszczy. Ponieważ podczas zabiegu usuwane są wyłącznie cebulki włosów w fazie wzrostu, to konieczne jest kilka wizyt.

Depilacja rąk laserem we Wrocławiu – sprawdź korzyści!

Włoski na rękach są dla Ciebie źródłem dyskomfortu i chcesz w końcu cieszyć się gładką skórą? Depilacja laserowa we Wrocławiu to rozwiązanie dla Ciebie. Decydując się na depilację w Skinlogica, możesz liczyć na profesjonalne podejście i zrozumienie Twojego problemu. Zabiegi depilacji wykonywane są przez specjalistów z doświadczeniem – będziesz w dobrych rękach!

W Skinlogica we Wrocławiu przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na zabieg depilacji rąk. Cena 1 zabiegu zaczyna się już od ok. 230 zł, ale aby obniżyć jednorazowy koszt depilacji, możesz kupić pakiet zabiegów w atrakcyjnych cenach.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.