Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pleców we Wrocławiu

Depilacja laserowa obejmuje różne strefy ciała, w tym plecy. Dlaczego depilacja laserowa pleców ma wiele zalet? Główne korzyści płynące z przeprowadzenia tego zabiegu to:

  • pozbycie się dyskomfortu – owłosienie na plecach może przeszkadzać osobom aktywnym, które często korzystają np. z basenu,
  • gładka skóra bez podrażnień – w przeciwieństwie do innych metod, depilacja laserowa pleców nie pogarsza kondycji skóry,
  • trwały rezultat – depilacja pleców laserem oznacza zniszczenie cebulek włosa, w efekcie czego skóra jest gładka przez długi czas.

Depilacja pleców tradycyjnymi metodami jest niemal niemożliwa do wykonania samodzielnie. Umawiając się na depilację laserową, zyskasz trwały rezultat – zaangażowanie innych osób nie będzie już potrzebne.

Laserowa depilacja pleców – jak przebiega zabieg?

Chociaż depilacja laserowa pleców cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród mężczyzn, to korzystają z niej również kobiety. Jak przebiega depilacja laserowa u mężczyzn i kobiet? Zabieg składa się z kilku etapów.

W pierwszej kolejności należy upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do depilacji laserowej. W tym celu przeprowadzana jest konsultacja, której integralną częścią jest próba laserowa. Polega ona na sprawdzeniu reakcji skóry na światło lasera i doborze optymalnych parametrów.

W czasie konsultacji kosmetolog określa, ile zabiegów będzie trzeba przeprowadzić, aby uzyskać pożądany rezultat. Liczba zabiegów uzależniona jest m.in. od koloru włosów. Na depilację laserową u mężczyzn składa się zwykle 8-10 zabiegów.

Depilacja laserowa pleców we Wrocławiu – pozbądź się włosków na stałe!

Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia to miejsce, w którym słuchamy pacjentów i pomagamy im rozwiązać ich problemy. Depilacja laserowa pleców jest wykonywana przy pomocy nowoczesnych urządzeń i przez certyfikowanych kosmetologów.

Depilacja laserowa pleców – koszt jest uzależniony od:

  • liczby zabiegów – to kwestia indywidualna, optymalną liczbę zabiegów ustala kosmetolog,
  • wybranej opcji – cena pojedynczego zabiegu to ok. 230 zł. Aby ją obniżyć, rekomendujemy zakup pakietu zabiegów, które są dostępne w przystępnych cenach.

Interesuje Cię depilacja laserowa we Wrocławiu? Umów się na konsultację w Skinlogica – odzyskaj pewność siebie w każdej sytuacji.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.