Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa brzucha we Wrocławiu

Najczęściej laserowe usuwanie włosów z brzucha interesuje mężczyzn, ale zabieg ten jest też popularny wśród kobiet, np. tych, u których zdiagnozowano zaburzenia gospodarki hormonalnej. Depilacja laserowa brzucha to skuteczny sposób, aby:

  • pozbyć się zbędnego owłosienia z tej części ciała – efekty to trwały brak włosów na brzuchu,
  • poprawić swoje samopoczucie i przygotować się do lata – szczególnie dla kobiet włosy na brzuchu mogą być źródłem kompleksów,
  • zapomnieć o podrażnieniach czy swędzeniu – to najczęstsze minusy depilacji maszynką.

Depilacja laserowa brzucha jest rekomendowana każdej osobie, która źle znosi depilację tradycyjnymi metodami, czyli np. golenie.

Laserowa depilacja brzucha i linii brzucha – na czym to polega?

Mimo że depilacja laserowa jest nieinwazyjna i niemal bezbolesna, to trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Etap ten obejmuje:

  • konsultację z kosmetologiem – wykluczane są przeciwwskazania do zabiegu,
  • ocenę włosa – pozwala to ustalić optymalne parametry urządzenia,
  • próbę laserową – pozwala on sprawdzić reakcję skóry na wiązkę światła lasera.

Depilacja laserowa brzucha obejmuje cały obszar poniżej klatki piersiowej aż do linii bikini, chociaż zdarza się, że depilowana jest tylko linia biała brzucha. Depilacja linii brzucha polega na usunięciu pionowego paska włosów, który biegnie od klatki piersiowej aż do podbrzusza.

Zabieg depilacji laserowej brzucha zaczyna się od oczyszczenia skóry. Następnie kosmetolog naświetla laserem wybrany fragment ciała. Zabieg trwa kilkanaście minut.

Depilacja laserowa brzucha we Wrocławiu – sprawdź korzyści!

Chcesz trwale usunąć owłosienie z brzucha? Wybierz gabinet wyposażony w profesjonalny sprzęt – taki, którego parametry można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. W Skinlogica pracujemy na nowoczesnych laserach – przeczytaj o laserze Light Sheer Duet/Desire we Wrocławiu.

Ile kosztuje depilacja laserowa brzucha? Cennik jest uzależniony od wielkości obszaru, jaki ma zostać poddany depilacji (linia brzucha, cały brzuch) oraz liczby zabiegów. Cena jednego zabiegu to ok. 120 zł za linię białą brzucha, ale możesz ją obniżyć, kupując pakiet.

Chcesz wiedzieć więcej o depilacji laserowej brzucha? Już dziś umów się na konsultację w Skinlogica.

Pozostałe zabiegi w ofercie:

Wypełnij formularz,
Skontaktujemy się z TobąZapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i zgadzam się na zamieszczone w niej warunki.