Zabiegi na nogi – sprawdź, jak kompleksowo zadbać o nogi

ZABIEGI NA NOGI – SPRAWDŹ, JAK KOMPLEKSOWO ZADBAĆ O NOGI

Zabiegi na nogi – sprawdź, jak kompleksowo zadbać o nogi

Pajączki na nogach, cellulit na udach, zbyt „grube” kolana, obrzęki i masywne nogi – to przykładowe niedoskonałości, które często są źródłem kompleksów. Dziś maskowanie problemu nie jest jednak jedynym rozwiązaniem. Z pomocą przychodzą skuteczne zabiegi na nogi z zakresu medycyny estetycznej. Poznaj propozycje specjalistów Skinlogica.

Zabiegi na nogi – nieestetyczne pajączki

Pajączki na nogach to potoczne określenie uszkodzonych naczynek żylnych. Powodów uwidaczniania się fioletowych naczynek jest wiele – wymienić wystarczy zaburzenia hormonalne i predyspozycje genetyczne. Co robić, gdy na Twoich nogach pojawiły się pajączki?

W Skinlogica przeprowadzamy zabiegi na pajączki na nogach – proponujemy laserowe zamykanie naczynek Alma Harmony XL. Pod wpływem światła lasera dochodzi do szeregu zmian. Ich rezultatem jest usunięcie nieprawidłowo funkcjonujących naczynek krwionośnych i zastąpienie ich zdrowymi. Czas zabiegu wynosi od 15 do 60 minut. Dla uzyskania optymalnego rezultatu terapia może obejmować kilka zabiegów.

Zabiegi na naczynka na nogach – rezultaty:

 • trwały efekt – zabieg usuwa widoczne naczynia,
 • poprawa wyglądu skóry nóg,
 • lepsze samopoczucie, odzyskanie pewności siebie.

Zabiegi na nogi – cellulit

Nierówna, pofałdowana skóra świadczy o cellulicie. Pomarańczowa skórka, bo tak również jest określany cellulit, to nic innego jak nierównomiernie rozmieszczona tkanka tłuszczowa. Może ona pojawić się m.in. na nogach. Jak pozbyć się cellulitu?

Istnieją różne zabiegi na cellulit na nogach, w tym Endermologie LPG Alliance. To nieinwazyjny, odprężający i skuteczny masaż mechaniczny. Wykonuje się go przy użyciu głowicy ze specjalnymi rolkami, które są w stanie wpłynąć na redukcję głęboko zlokalizowanych, opornych komórek tłuszczowych. Endermologia jest też bezpieczna – można ją wykonywać nawet u kobiet w ciąży. Czas zabiegu wynosi od 20 do 40 minut. Po masażu można od razu wrócić do codziennych zajęć.

Zabiegi na cellulit na nogach – rezultaty:

 • wygładzenie cellulitu w 67 proc. – niezbędna jest seria zabiegów,
 • wyraźne ujędrnienie skóry,
 • poprawa gęstości skóry.

Zabiegi na zbyt „grube” kolana

Wymodelowanie okolic kolan jest niezwykle trudne – dotychczas nie opracowano skutecznych ćwiczeń na ten obszar ciała. Tymczasem problem ten dotyka kobiet w różnym wieku, w tym młodych o zgrabnej sylwetce. Jak poradzić sobie z tą niedoskonałością?

Z pomocą przychodzą zabiegi na nogi, np. lipoliza iniekcyjna. Zabieg lipolizy polega na ostrzyknięciu okolic kolan preparatami, które zawierają substancje oddziałujące na komórki tłuszczowe – może to być np. mieszanka fosfatydylocholiny, deoksycholatu i L-karnityny. Do zabiegu zakwalifikujesz się, jeżeli nie masz problemu z wagą. Zabieg lipolizy trwa 45 minut.

Zabiegi na nogi (lipoliza iniekcyjna w okolicach kolan) – rezultaty:

 • trwały efekt – przy utrzymaniu dotychczasowej wagi,
 • efekt widoczny po serii 2-5 zabiegów co 3-6 tygodni,
 • smuklejsze i wymodelowane okolice kolan.

Zabiegi na obrzęki nóg

Obrzęki nóg dotykają zwłaszcza osób pracujących w pozycji stojącej lub siedzącej. W medycynie mówi się o obrzęku wówczas, gdy w tkankach gromadzi się płyn surowiczy. Jak możesz sobie pomóc, gdy obrzęki nóg są przyczyną Twojego dyskomfortu?

W Skinlogica zabiegi na obrzęki nóg to m.in. drenaż limfatyczny LipoContrast. Oddziałuje on na tkankę podskórną – pozwala usunąć zalegającą chłonkę (płyn tkankowy) i udrożnić węzły chłonne. Drenaż LipoContrast jest dla pacjentów przyjemny i trwa od 20 do 30 minut. Zabieg stosuje się także u osób borykających się z obrzękami tłuszczowymi, skurczami nóg i cellulitem. W gabinecie Skinlogica wykonujemy drenaż limfatyczny przy pomocy urządzenia LipoContrast.

Zabiegi na obrzęki nóg – rezultaty:

 • likwidacja obrzęków nóg,
 • uelastycznienie skóry,
 • poprawa odżywienia skóry.

Zabiegi na zbyt masywne nogi

Regularna aktywność fizyczna nie zawsze pozwala uzyskać smukłe nogi. Zbyt masywne dolne partie ciała są przyczyną kompleksów u wielu kobiet. Problem ten dotyczy również Ciebie? Rozwiązaniem są zabiegi na wyszczuplenie nóg.

W Skinlogica możemy wyszczuplić nogi różnymi metodami. Jednym z wykonywanych przez naszych specjalistów zabiegów jest karboksyterapia Dual MC2. Polega ona na śródskórnym lub podskórnym podaniu dawek medycznego gazu CO2, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Zabiegi na wyszczuplenie nóg często działają kompleksowo i tak jest w przypadku karboksyterapii Dual MC2 – nie tylko modeluje, ale również poprawia kondycję skóry. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, a po jego przebyciu trzeba jedynie przez 2-3 dni unikać basenu i sauny.

Zabiegi na wyszczuplenie nóg – rezultaty karboksyterapii Dual MC2:

 • redukcja tkanki tłuszczowej w 67 proc.,
 • redukcja rozstępów, blizn i cellulitu,
 • jędrniejsza i bardziej napięta skóra.

Borykasz się z innymi problemami natury estetycznej, a domowe sposoby nie przynoszą rezultatów? W Skinlogica proponujemy liczne zabiegi na różne partie ciała – sprawdź naszą ofertę i umów się na konsultację.

Udostępnij: