Mediostar Monolith - skuteczność depilacji włosów jasnych i bezpieczeństwo depilacji latem!

MEDIOSTAR MONOLITH - SKUTECZNOŚĆ DEPILACJI WŁOSÓW JASNYCH I BEZPIECZEŃSTWO DEPILACJI LATEM!

Mediostar Monolith - skuteczność  depilacji włosów jasnych i bezpieczeństwo depilacji latem!

Mediostar monolith – To potwierdzona skuteczność w depilacji włosów jasnych i rudych, a także bezpieczne i bezbolesna depilacja latem.

Większość depilacji laserowych odbywa się w okresie zimowym i jesiennym oraz dotyczy głównie osób z ciemnym owłosieniem. Wiązka laserowa działa na zawartą we włoskach melaninę, której jasne włosy mają bardzo mało i odbijają energię, zamiast ją pochłonąć. Z tego powodu osoby z jasnym owłosieniem często boją się depilacji laserowej ze względu na ryzyko poparzenia i brak efektów. Jednak dzięki firmie Asclepion Laser Technologies już nie muszą, ponieważ stworzyła ona laser diodowy Mediostar Monolith (następce Next pro), który jest równie skuteczny co Light Sheer, ale jeszcze delikatniejszy dla skóry jasnej. W Insytucie Skinologica korzystamy właśnie z takich rozwiązań. Poznaj Mediostar Monolith – najnowsze uzupełnienie oferty naszego Instytutu.

Nowoczesna technologia lasera umożliwia wykorzystanie zmiennej długości impulsu od 3 do 400 ms i długości fali 810/940 nm. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny dla każdego fototypu skóry. Mediostar Monolith posiada opcję trybu dynamicznego, czyli krótkich impulsów o częstotliwości do 20 Hz, które pozwalają na znaczne skrócenie czasu depilacji.  Mediostar Monolith to także głębszy zasięg do mieszków włosowych, dzięki mocy do 5.000 Watów i 10 cm2 plamki. Dodatkowo jego głowice zostały wyposażone w kontaktowy system chłodzenia skóry 360°, chroniący przed oparzeniami. Nowy model jest zatem bezpieczniejszy, szybszy, delikatniejszy i skuteczniejszy niż poprzednie modele Asclepion.

Dwa lasery to lepsze dostosowanie terapii.

Urządzenie Mediostar Monolith przez cała gamę swoich zalet jest idealnym dopełnieniem oferty zabiegów naszego Instytutu Skinologica. Oprócz zaawansowanych możliwości działa także na rożne fototypy skóry. W celu zapewnienia najlepszej terapii korzystamy jednocześnie z dwóch laserów, które się uzupełniają oraz dają możliwość zastosowania najlepiej dobranego działania dla pacjentów.

Kiedy laser Light Sheer Duet usuwa do 96% ciemnego włosienia, laser Mediostar Monolith doskonale radzi sobie z jasnymi i rudymi włosami. A ponad to można z niego bezpiecznie korzystać nawet latem.

Nasze urządzenie Light Sheer Duet usuwa do 30% więcej owłosienia w czasie jednego zabiegu. To też trwałe usuwanie nawet do 96% ciemnych włosków. Laser Monilith posiada już ponad 5 mln usatysfakcjonowanych pacjentów na całym świecie. To potwierdzona skuteczność w depilacji włosów jasnych i rudych, a także bezpieczne i bezbolesna depilacja latem.Mediostar Monolith to nowoczesny laser, któremu nie są straszne nawet najdelikatniejsze i najjaśniejsze włoski.

W klinice Skinologica w Lesznie i Wrocławiu korzystamy z dwóch laserów, w tym z Mediostar Monolith. Dzięki temu możemy poszerzyć swoją ofertę usług i lepiej dopasować się do potrzeb naszych pacjentów. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą wizytę nasi kosmetolodzy z przyjemnością opowiedzą o zaletach depilacji naszymi laserami.

Zapraszam serdecznie. Agata Domagała Manager Skinlogica

Udostępnij: