Stylizacja rzęs i brwi oraz Retix C - sprawdź nasze nowości!

STYLIZACJA RZĘS I BRWI ORAZ RETIX C - SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI!

Stylizacja rzęs i brwi oraz Retix C - sprawdź nasze nowości!
W Skinologica stawiamy na nieustanny rozwój. Nasz personel wciąż podnosi swoje kompetencje, a gabinety wyposażone są w coraz bardziej nowoczesne technologie.

Przede wszystkim jednak słuchamy naszych pacjentek: analizujemy ich potrzeby i szukamy rozwiązań, które będą w stanie im sprostać.

Rozumiemy, że problemy ze skórą mogą mieć różne podłoża, pozbycie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cellulitu jest trudniejsze niż się wydaje, a pierwsze zmarszczki potrafią skutecznie popsuć nastrój.

Rozumiemy też, że kobiety chcą wyglądać pięknie - dla samych siebie. Chcą zaoszczędzić trochę czasu, który teraz poświęcają na makijaż czy pielęgnację skóry. Chcą żyć spontanicznie i czuć się pewnie w każdej sytuacji.

A my chcemy, żeby każda kobieta znalazła u nas wszystko, czego potrzebuje, by wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Właśnie z tego powodu rozszerzyliśmy ofertę naszego Instytutu w Lesznie o nowe zabiegi!

Stylizacja rzęs i brwi

Chyba każda kobieta lubi uwodzić tajemniczym, wyrazistym spojrzeniem. Oprawa oka to jeden z najważniejszych elementów codziennego makijażu, dlatego wprowadziliśmy do oferty zabiegi stylizacji brwi i rzęs. Już dziś możesz skorzystać z regulacji brwi, henny brwi i rzęs lub obu tych zabiegów w atrakcyjnych pakietach. Dzięki temu na jakiś czas pożegnasz się z codziennym makijażem, smugami rozmazanego tuszu lub nieregularnym kształtem brwi. Nie będziesz musiała martwić się o swój wygląd o poranku, po długim dniu, na imprezie, siłowni czy basenie - Twoje spojrzenie cały czas będzie idealnie podkreślone i wyraziste.

Retix C Xylogic

Świeży, młody wygląd skóry mimo upływu czasu - to nie marzenie, to rzeczywistość! Oferta naszych zabiegów odmładzających właśnie wzbogaciła się o gorącą nowość - Retix C Xylogic. To kompleksowa terapia dla twarzy, szyi i dekolt: złuszcza i usuwa obumarły naskórek, intensywnie nawilża, wygładza i rozświetla cerę, redukuje zmarszczki i przebarwienia i stymuluje odnowę komórkową. Jeden zabieg, a tak wiele działań - jak to możliwe? Jego sekretem jest retinol (czysta witamina A), witamina C i koktajl antyoksydantów. To naturalna broń w walce ze zmarszczkami, szarą, matową skórą, utratą jędrności i przebarwieniami.

Zapraszamy na nowe zabiegi do Instytutu Skinologica w Lesznie!

Udostępnij: