Który zabieg modelowania sylwetki jest dla Ciebie odpowiedni?

KTÓRY ZABIEG MODELOWANIA SYLWETKI JEST DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

Który zabieg modelowania sylwetki jest dla Ciebie odpowiedni?
Który zabieg modelowania sylwetki jest dla Ciebie odpowiedni?

Podjęłaś decyzję, by wziąć sprawy w swoje ręce i powiedzieć NIE fałdkom, boczkom czy skórce pomarańczowej? Gratulacje! To pierwszy krok do nowej, wymodelowanej sylwetki i… świetnego samopoczucia. ;) Teraz zapewne stoisz przed wyborem: co dalej?

Gabinety medycyny estetycznej oferują całe wachlarze zabiegów, których nazwy często nie jesteś w stanie nawet poprawnie wymówić. Od różnorodność metod, urządzeń i sposobów działania może wręcz zakręcić się w głowie, a każde z nich wydaje się tak samo rewelacyjne i skuteczne.

Jak w takim razie podjąć decyzję, który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni?

Dziś przybliżymy Ci dwa popularne zabiegi modelowania sylwetki, które oferujemy w naszych gabinetach w Lesznie i we Wrocławiu.

KRIOLIPOLIZA LIPOCONTRAST (Leszno i Wrocław)

Zanim podejmiesz decyzję o konkretnym zabiegu, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie - co chcesz z jego pomocą osiągnąć?

Jeżeli Twoim problemem są niechciane centymetry i miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, Kriolipoliza LipoCONTRAST to strzał w dziesiątkę! To nowoczesna, bezinwazyjna i oparta na szoku termicznym metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na miejscowym intensywnym rozgrzaniu komórek tłuszczowych, które natychmiast zaczynają ulegać rozpadowi, a następnie są metabolizowane przez organizm.

Kriolipoliza LipoContrast.jpg

W efekcie możesz szybko i bezboleśnie pozbyć się niechcianego tłuszczyku z okolic brzucha, ramion, ud, pośladków, a nawet podbródka.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ nie wymaga żadnej ingerencji chirurgicznej. Jedyne, czemu zagraża to komórki tłuszczowe. :)

KARBOKSYTERAPIA DUAL MC 2 (Wrocław)

A może to pierwsze objawy starzenia się skóry spędzają Ci sen z powiek? Zmarszczki, cienie pod oczami, utrata jędrności skóry, cellulit czy rozstępy…

W tej sytuacji pomocna będzie Karboksyterapia Dual Mc2. Zabieg polega na podskórnej aplikacji precyzyjnie dobranych dawek medycznego dwutlenku węgla. Ten w naturalny sposób pobudza przepływ tlenu i krwi, a z kolei aktywizuje produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Wprowadzony w tkankę tłuszczową skutecznie ją rozbija, a w przypadku blizn czy rozstępów pobudza procesy naprawcze skóry.

Projekt bez tytułu (2).png

W naszym wrocławskim gabinecie pracujemy na Carboxytheraphy Dual Mc2 - jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń na świecie. Pozwala przeprowadzić zabieg precyzyjnie, bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie!

Mamy nadzieję, że udało nam się trochę przybliżyć Ci skomplikowany świat modelowania sylwetki. Pamiętaj, że każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, więc jeżeli wciąż nie wiesz, na co się zdecydować - chętnie Ci pomożemy. :)

Udostępnij: