Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające – 7 najlepszych zabiegów

NAJSKUTECZNIEJSZE ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE – 7 NAJLEPSZYCH ZABIEGÓW

Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające – 7 najlepszych zabiegów

Czy wiesz, że najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające redukują tkankę tłuszczową już nawet po pierwszej wizycie? A wszystko to w 100% bez skalpela i bez konieczności dodatkowej rekonwalescencji po zabiegu. Chcesz się przekonać o spektakularnych efektach terapii? Sprawdź polecane przez nas najlepsze zabiegi wyszczuplające.

Na czym polegają skuteczne zabiegi odchudzające?

Jeśli zastanawiasz się nad wymodelowaniem swojej sylwetki, ale nie chcesz poddawać się skomplikowanym zabiegom – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające możesz wykonać teraz szybko i praktycznie bezboleśnie. Modelowanie sylwetki, o którym mówimy, polega na wykorzystaniu profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej do poprawy wyglądu Twojego ciała.

Zabiegi odchudzające opierają się na skutecznym usunięciu nadmiaru lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z wybranych fragmentów ciała. Zazwyczaj są to obszary, z których fałdki nie chcą zniknąć – nie działają tu ani dieta, ani aktywność fizyczna.

Obszary ciała, na których najczęściej pracujemy:

  • brzuch,
  • boczki,
  • fałdki na plecach,
  • ramiona (tzw. motylki),
  • łydki,
  • uda (bryczesy, wewnętrzne oraz zewnętrzna strona),
  • pośladki,
  • okolice kolan,
  • drugi podbródek.

Czy zabiegi wyszczuplające działają?

„Czy zabiegi wyszczuplające działają?” – to pytanie, które słyszymy w Instytucie Skinlogica bardzo często. Warto więc przypomnieć, że najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające na uda czy brzuch redukują tkanki tłuszczowe bez użycia skalpela. To atuty, które pozwalają – zazwyczaj już bezpośrednio po zabiegu – powrócić do normalnej aktywności.

Ponadto wszystkie oferowane przez nas pakiety są w pełni bezpieczne. Przed wykonaniem zabiegów zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których dokładnie omówimy problem, wykonamy pomiary ciała, wykluczymy przeciwwskazania, a także przedstawimy terapię odpowiednią do indywidualnych potrzeb.

Obecnie do wyboru mamy wiele opcji skutecznych zabiegów wyszczuplających, a opinie, które otrzymujemy od naszych Klientek, są potwierdzeniem, że terapie spełniają ich oczekiwania!

Sprawdź nasze najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające:

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Kriolipoliza LipoContrast

Metoda szoku termicznego – bo tak nazywa się również Kriolipolizę LipoContrast – wykorzystuje naturalną wrażliwość komórek tłuszczowych na zimno. Pozwala pozbyć się niechcianych fałdek u osób z mniejszą oraz większą otyłością. Kriolipoliza sprawdza się szczególnie w miejscach skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Drenaż limfatyczny LipoContrast

Ten zabieg doskonale pobudza i reguluje obwodowe krążenie krwi i limfy w organizmie. Poprzez poprawę krążenia i aktywizację układu limfatycznego przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych. Efektem tego przyjemnego zabiegu (kosmetolog masuje skórę głowicą urządzenia LipoContrast) jest likwidacja obrzęków, poprawa odżywienia i uelastycznienia skóry.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Karboksyterapia Dual Mc2

Przeprowadzamy precyzyjny, kontrolowany zabieg karboksyterapii z użyciem podgrzewanego gazu medycznego Laparis. Podczas zabiegu wykorzystujemy terapeutyczne właściwości czystego dwutlenku węgla. Celem jest stymulowanie mikrokrążenia i zwiększenia metabolizmu komórkowego. Wprowadzenie gazu CO2 w tkankę tłuszczową rozpuszcza komórki tłuszczowe.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Endermologia

To innowacyjny masaż, który stymuluje ciało i skórę poprzez zastosowanie podciśnienia. Celem zabiegu jest pobudzenie naturalnego metabolizmu komórkowego, co przekłada się na wyszczuplenie, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Efekty masażu odczujesz niemal natychmiast! Endermologia przeznaczona jest dla osób, którym zależy na pozbyciu się cellulitu i odnowie biologicznej skóry, ponieważ skutecznie stymuluje organizm do produkcji włókien kolagenowych.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Alma Accent Reform

Wygładzenie skóry, wyszczuplenie i poprawa jędrności – to wszystko dzięki zabiegowi Alma Accent Reform, podczas którego wykorzystujemy fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Urządzenie stosowane do zabiegu rozgrzewa włókna kolagenowe do 45-60 st. C. Dzięki temu zwiększa się metabolizm tkanek i poprawia się krążenie limfy. Zabieg polecany jest również kobietom po porodzie, ponieważ likwiduje wiotką skórę, modeluje talię i redukuje boczki.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest polecana w przypadku problemów ze skórą, która stała się szara, wygląda na zmęczoną i ma wyraźne oznaki starzenia. Zabieg polega na ostrzykiwaniu wybranych partii ciała odpowiednio dobraną substancją aktywną, która ma za zadanie rozpuścić komórki tłuszczowe. Podczas zabiegu skóra pobudzana jest nie tylko dostarczanymi substancjami odżywczymi, ale i delikatnym nakłuwaniem.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające: Lipoliza iniekcyjna

Jeśli od dłuższego czasu walczysz o wymarzoną sylwetkę, ale efektów zdrowego odżywania i regularnego wysiłku fizycznego wciąż nie widać – wypróbuj Lipolizę iniekcyjną. To metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej, polegająca na podaniu odpowiedniego preparatu za pomocą cienkiej igły lub kaniuli w daną okolicę ciała. Ten skuteczny zabieg doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie diety i ćwiczeń.

Zastosowanie terapii łączonych w dążeniu do celu – czyli pięknego i smukłego ciała – przynosi spektakularne efekty. W oparciu o badania i obserwacje przygotowaliśmy pakiety zabiegowe, które pozwolą w promocyjnych cenach korzystać z innowacyjnych metod medycyny estetycznej.

Udostępnij: