Modelowanie sylwetki przed urlopem

MODELOWANIE SYLWETKI PRZED URLOPEM

Modelowanie sylwetki przed urlopem

Dlaczego warto wybrać modelowanie sylwetki przed urlopem

Szczególnie w obliczu zbliżającego się urlopu wiele osób zaczyna dostrzegać mankamenty w budowie swojego ciała. Wizja pojawienia się na plaży w skąpym stroju budzi niepokój i stres. Nie musi tak być! Istnieją zabiegi medycyny estetycznej, które mogą przyczynić do szybkiego wymodelowania sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zadbaj o siebie i odwiedź klinikę Skinlogica.

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Modelowanie sylwetki to procedura skierowana do osób, które borykają się z nadmiarem tłuszczu trudnym do zredukowania przy pomocy diety i ćwiczeń. Problem ten może być zlokalizowany w różnych partiach ciała. Nie są one zawsze związane z nadwagą czy otyłością – wiele szczupłych osób ma problemy z uzyskaniem idealnej sylwetki, nawet jeśli prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia. Dostępne są liczne sposoby modelowania sylwetki, a do najbardziej skutecznych zalicza się technologię laserową, kawitację ultradźwiękową i zamrażanie tłuszczu. Te nieinwazyjne metody wybiórczo celują w uporczywe komórki tłuszczowe i niszczą je w trudnych do pokonania obszarach, takich jak:

  • brzuch,
  • uda,
  • ramiona,
  • plecy,
  • łydki.

Warto jest zdawać sobie sprawę z tego, że redukcja tłuszczu to nie samo co utrata wagi. Chudnięcie nie zmniejsza liczby komórek tłuszczowych, a jedynie ich wielkość.

Najskuteczniejsze metody modelowania sylwetki Jest wiele skutecznych metod modelowania sylwetki. Zaliczyć można do nich m.in.:

Kawitację ultradźwiękową

Kawitacja ultradźwiękowa prowadzi do topnienia tłuszczu poprzez zastosowanie fale ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości. Fale penetrują skórę i tworzą wokół tłuszczu pęcherzyki, który następnie pękają, powodując, że organizm pozbywa się tłuszczu naturalnie poprzez układ trawienny i limfatyczny. Podczas serii zabiegów kawitacji ultradźwiękowej tłuszcz przekształca się w wolne kwasy tłuszczowe, które są łatwiejsze do pozbycia się przez organizm.

Kriolipolizę

Kriolipoliza obniża temperaturę komórek tłuszczowych do 4°C, w wyniku czego ulegają one krystalizacji i ciało może się ich naturalnie pozbyć. Procedura ta jest bezbolesna i nie ma żadnych skutków ubocznych. Ochłodzenie do 4°C nie jest groźne dla innych tkanek, więc zarówno skóra, jak i otaczające tłuszcz struktury pozostają nienaruszone. Aby efekty niwelowania tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach były widoczne, należy wykonać kilka zabiegów, jednak warto im się poddać. Dzięki kriolipolizie możliwe jest pozbycie się do aż 35% tkanki tłuszczowej i to w naturalny, nieinwazyjny sposób!

Karboksyterapię Dual Mc2

Karboksyterapia to nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. W klinice Skinlogica zabieg wykonujemy urządzeniem Carboxytheraphy Dual Mc2. Skuteczność redukcji cellulitu dzięki tej metodzie sięga nawet 89%, a redukcji blizn i rozstępów 97%.

Endermologię LPG Alliance

Endermologia to nowoczesna metoda stymulacji ciała i skóry, opracowana na podstawie 30 lat badań i praktyki. Dzięki Endermologie LPG Alliance bezboleśnie i skutecznie pobudzimy naturalny metabolizm komórkowy Twojej skóry. Dzięki naturalnej stymulacji tkanek następuje redukcja opornej tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie, pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Porady dotyczące modelowania sylwetki

Każdy z powyższych zabiegów medycyny estetycznej działa i jest skuteczny niezależnie od wieku, czy poziomu tkanki tłuszczowej. Warto jednak pamiętać o tym, że piękna sylwetka jest nie tylko pozbawiona tłuszczu, ale również umięśniona i jędrna. Połączenie zabiegów ze zdrowym trybem życia, zmianą diety i ćwiczeniami może dać spektakularne efekty, które utrzymają się przez długie lata.

Urlop to czas wypoczynku, podczas którego nie powinnaś martwić się o swój wygląd – kompleksy mogą zepsuć dobrą zabawę. Nie pozwól na to. Poznaj listę zabiegów w Instytucie Skinlogica i umów się na pierwszą wizytę, podczas której nasz personel wybierze najodpowiedniejsze działania do Twojego typu skóry i sylwetki.

Udostępnij: