SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wrocław 502 716 151   Leszno 502 650 651

EN WE SPEAK ENGLISH
We will gladly answer all your questions, please do not hesitate to write or call us!
 
Modelowanie sylwetki przed urlopem

MODELOWANIE SYLWETKI PRZED URLOPEM

f

Modelowanie sylwetki przed urlopem

Dlaczego warto wybrać modelowanie sylwetki przed urlopem

Szczególnie w obliczu zbliżającego się urlopu wiele osób zaczyna dostrzegać mankamenty w budowie swojego ciała. Wizja pojawienia się na plaży w skąpym stroju budzi niepokój i stres. Nie musi tak być! Istnieją zabiegi medycyny estetycznej, które mogą przyczynić do szybkiego wymodelowania sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zadbaj o siebie i odwiedź klinikę Skinlogica.

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Modelowanie sylwetki to procedura skierowana do osób, które borykają się z nadmiarem tłuszczu trudnym do zredukowania przy pomocy diety i ćwiczeń. Problem ten może być zlokalizowany w różnych partiach ciała. Nie są one zawsze związane z nadwagą czy otyłością – wiele szczupłych osób ma problemy z uzyskaniem idealnej sylwetki, nawet jeśli prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia. Dostępne są liczne sposoby modelowania sylwetki, a do najbardziej skutecznych zalicza się technologię laserową, kawitację ultradźwiękową i zamrażanie tłuszczu. Te nieinwazyjne metody wybiórczo celują w uporczywe komórki tłuszczowe i niszczą je w trudnych do pokonania obszarach, takich jak:

  • brzuch,
  • uda,
  • ramiona,
  • plecy,
  • łydki.

Warto jest zdawać sobie sprawę z tego, że redukcja tłuszczu to nie samo co utrata wagi. Chudnięcie nie zmniejsza liczby komórek tłuszczowych, a jedynie ich wielkość.

Najskuteczniejsze metody modelowania sylwetki Jest wiele skutecznych metod modelowania sylwetki. Zaliczyć można do nich m.in.:

Kawitację ultradźwiękową

Kawitacja ultradźwiękowa prowadzi do topnienia tłuszczu poprzez zastosowanie fale ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości. Fale penetrują skórę i tworzą wokół tłuszczu pęcherzyki, który następnie pękają, powodując, że organizm pozbywa się tłuszczu naturalnie poprzez układ trawienny i limfatyczny. Podczas serii zabiegów kawitacji ultradźwiękowej tłuszcz przekształca się w wolne kwasy tłuszczowe, które są łatwiejsze do pozbycia się przez organizm.

Kriolipolizę

Kriolipoliza obniża temperaturę komórek tłuszczowych do 4°C, w wyniku czego ulegają one krystalizacji i ciało może się ich naturalnie pozbyć. Procedura ta jest bezbolesna i nie ma żadnych skutków ubocznych. Ochłodzenie do 4°C nie jest groźne dla innych tkanek, więc zarówno skóra, jak i otaczające tłuszcz struktury pozostają nienaruszone. Aby efekty niwelowania tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach były widoczne, należy wykonać kilka zabiegów, jednak warto im się poddać. Dzięki kriolipolizie możliwe jest pozbycie się do aż 35% tkanki tłuszczowej i to w naturalny, nieinwazyjny sposób!

Karboksyterapię Dual Mc2

Karboksyterapia to nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. W klinice Skinlogica zabieg wykonujemy urządzeniem Carboxytheraphy Dual Mc2. Skuteczność redukcji cellulitu dzięki tej metodzie sięga nawet 89%, a redukcji blizn i rozstępów 97%.

Endermologię LPG Alliance

Endermologia to nowoczesna metoda stymulacji ciała i skóry, opracowana na podstawie 30 lat badań i praktyki. Dzięki Endermologie LPG Alliance bezboleśnie i skutecznie pobudzimy naturalny metabolizm komórkowy Twojej skóry. Dzięki naturalnej stymulacji tkanek następuje redukcja opornej tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie, pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Porady dotyczące modelowania sylwetki

Każdy z powyższych zabiegów medycyny estetycznej działa i jest skuteczny niezależnie od wieku, czy poziomu tkanki tłuszczowej. Warto jednak pamiętać o tym, że piękna sylwetka jest nie tylko pozbawiona tłuszczu, ale również umięśniona i jędrna. Połączenie zabiegów ze zdrowym trybem życia, zmianą diety i ćwiczeniami może dać spektakularne efekty, które utrzymają się przez długie lata.

Urlop to czas wypoczynku, podczas którego nie powinnaś martwić się o swój wygląd – kompleksy mogą zepsuć dobrą zabawę. Nie pozwól na to. Poznaj listę zabiegów w Instytucie Skinlogica i umów się na pierwszą wizytę, podczas której nasz personel wybierze najodpowiedniejsze działania do Twojego typu skóry i sylwetki.

Udostępnij: