Jak wyszczuplić twarz? 5 polecanych zabiegów

JAK WYSZCZUPLIĆ TWARZ? 5 POLECANYCH ZABIEGÓW

Jak wyszczuplić twarz? 5 polecanych zabiegów

Odchudzenie konkretnej partii ciała – choćby twarzy – może być utrudnione. Jeżeli problem okrągłej twarzy dotyczy również Ciebie, rozwiązaniem może być jeden z zabiegów proponowanych przez Skinlogica. Jakie zabiegi pozwalają wyszczuplić twarz?

Optyczne metody wyszczuplenia twarzy

Do optycznych metod wyszczuplenia twarzy zalicza się m.in. dobór odpowiedniej fryzury i makijażu. Fryzjerskimi sposobami na wydłużenie twarzy są choćby bob z wydłużonymi pasmami czy cieniowanie, które sprawia, że włosy zyskują na lekkości, a twarz wydaje się smuklejsza. Inną metodą jest odpowiedni makijaż – możesz spróbować zarówno z konturowania na sucho, jak i na mokro.

Niestety, optyczne wyszczuplenie twarzy jest rozwiązaniem doraźnym – nie eliminuje problemu. Jeżeli nie masz w zwyczaju wykonywać na co dzień makijażu lub podobają Ci się fryzury nieodpowiednie dla okrągłej twarzy, warto skorzystać z zabiegu wyszczuplającego twarz. Jego rezultat pozwoli Ci czuć się komfortowo niezależnie od sytuacji.

Wyszczuplanie twarzy – zabiegi w gabinecie kosmetycznym

W Skinlogica potrafimy zadbać o każdą część ciała, również o twarz. W naszej ofercie znajduje się kilka zabiegów, za pomocą których można uzyskać efekt w postaci wyszczuplenia twarzy.

Jak wyszczuplić twarz – lipoliza iniekcyjna

Nie zawsze regularne wykonywanie ćwiczeń przynosi pożądane rezultaty. Lipoliza iniekcyjna pozwala wzmocnić już uzyskane efekty dzięki trwałej likwidacji tkanki tłuszczowej z wybranego obszaru ciała. Jeżeli Twoim problemem jest np. podwójny podbródek, to korzystając z tego zabiegu, możesz się go skutecznie pozbyć.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna? W miejsce poddane zabiegowi wprowadza się specjalną substancję, która jest odpowiedzialna za rozpad komórek tłuszczowych. O skuteczności tego zabiegu przekonało się już wiele osób, które – mimo że są aktywne fizycznie – mają tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej na twarzy.

Wyszczuplenie twarzy a termolifting Alma Accent Reform

Modelowanie owalu czy wyszczuplanie twarzy można uzyskać, korzystając z termoliftingu Alma Accent Reform. Zabieg ten zapewnia natychmiastowe rezultaty, jest przy tym bezinwazyjny i bezbolesny. Opiera się on na wykorzystaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości. Wytwarzane ciepło poprawia zarówno kontury, jak i zwiększa jędrność skóry.

Termolifting Alma Accent Reform to skuteczna metoda w walce m.in. z podwójnym podbródkiem i torebkami tłuszczowymi na policzkach (tzw. chomikowatymi policzkami). Zauważysz również poprawę kondycji samej skóry – będzie ona jędrniejsza, a zmarszczki ulegną spłyceniu.

Endermolift LPG Alliance

Endermolift LPG Alliance, nazywany inaczej masażem podciśnieniowym tkanki łącznej, to skuteczny zabieg polecany wszystkim osobom zainteresowanym wyszczuplaniem twarzy. Pobudza naturalny metabolizm komórkowy skóry, czego efektem jest odmłodzenie i wymodelowanie owalu twarzy. Skutecznie wygładza drobne zmarszczki, jak również poprawa kondycji skóry – staje się ona rozjaśniona i ujędrniona.

Jeżeli szukasz bezbolesnego zabiegu, który nie jest inwazyjny i po którym od razu będziesz mogła wrócić do codziennych aktywności, to endermolift jest idealnym wyborem.

Toksyna

Opadające kąciki ust, zmarszczki wokół oczu czy wyraźna mimika czoła to problemy, których można się pozbyć, stosując toksynę. Jednocześnie jej zastosowanie jej szersze – toksyna sprawdza się także przy modelowaniu twarzy i pozwala ją wyszczuplić. Dzieje się tak bez bezpośredniej eliminacji tkanki tłuszczowej z tego obszaru ciała.

Aby uzyskać optymalny rezultat, toksynę warto połączyć z innymi zabiegami na twarz. Wyboru najlepiej dokonać po konsultacji ze specjalistą z zakresu medycyny estetycznej.

Wolumetria twarzy – wyszczuplanie twarzy kwasem hialuronowym

Do przeprowadzenia zabiegów na twarz wykorzystuje się różne techniki i preparaty. Jednym z nich jest kwas hialuronowy, który ma zastosowanie podczas wolumetrii twarzy. Na czym polega wolumetria? Pozwala ona wymodelować rysy twarzy – policzki, brodę czy żuchwę. To z kolei powoduje, że korzystając z kwasu hialuronowego, można też wyszczuplić twarz.

Wolumetria twarzy to zabieg, w przypadku którego rezultaty nie pojawiają się od razu, ale stopniowo i utrzymują się do 2 lat. Jeżeli zdecydujesz się na wyszczuplenie twarzy kwasem hialuronowym, to zauważysz też, że skóra jest bardziej napięta.

Wyszczuplanie twarzy – pomożemy Ci wybrać optymalny zabieg

W Skinlogica wiemy, że okrągła twarz może być źródłem kompleksów. W naszej ofercie mamy szeroką paletę zabiegów, które pozwalają skutecznie i na długo uzyskać rezultat w postaci wyszczuplonej twarzy. Nie musisz zastanawiać się, na który zabieg się umówić – skorzystaj z konsultacji z naszymi ekspertami.

Wysłuchamy Cię i następnie pomożemy w doborze optymalnej metody wyszczuplenia twarzy. Okrągła twarz nie musi być Twoim problemem – zgłoś się do jednego z gabinetów Skinlogica, a znajdziemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Udostępnij: