Dlaczego warto wykonać depilację laserową we Wrocławiu w SKINLOGICA?

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ WE WROCŁAWIU W SKINLOGICA?

Dlaczego warto wykonać depilację laserową we Wrocławiu w SKINLOGICA?
Depilacja laserowa to zabieg, którego popularność stale rośnie. Wizja trwałego pozbycia się niechcianych włosków jest wyjątkowo kusząca, tym bardziej, że coraz więcej gabinetów rozszerza swoją ofertę o tego rodzaju usługi.

W Instytutach Skinologica w Lesznie i Wrocławiu o depilacji laserowej wiemy wszystko. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Zanim zdecydujesz się na zabieg, zapraszamy na całkowicie darmową konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Po rozmowie sama podejmiesz decyzję, czy chcesz skorzystać z naszej oferty.

A mamy przeczucie, że zechcesz. ;)

Nasze gabinety wyposażone są w dwa nowoczesne lasery - LightSheer Duet, czyli najskuteczniejszy laser do depilacji włosów ciemnych, skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, a także o jaśniejszej karnacji oraz Mediostar Monolith, przeznaczony do każdego typu skóry, nawet skóry ciemniejszej i opalonej oraz umożliwiający szybką i mniej odczuwalną depilację nawet w okresie letnim.

Depilacja laserowa z użyciem lasera lightsheer duet oraz mediostar monolith

Zaawansowane technologicznie urządzenia w połączeniu z wiedzą, precyzją i wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów to gwarancja, że niechciane włoski już nigdy nie będą Twoim problemem.

Kompleksowa usługa depilacji laserem

W Skinologica, poza najnowocześniejszymi rozwiązaniami, stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. W związku z tym, że dla pełnego efektu depilację laserową należy po kilku tygodniach powtórzyć, dokładamy wszelkich starań, by każdy zabieg był szybki, komfortowy i jak najmniej odczuwalny.

Depilację laserową poprzedza szczegółowy wywiad z kosmetologiem, mający na celu upewnienie się, że możesz przystąpić do zabiegu oraz dobranie odpowiednich parametrów lasera. W trakcie depilacji nasz personel zadba o Twój komfort, a po zabiegu otrzymasz szczegółowe instrukcje, jak dbać o skórę, by uniknąć nieprzyjemności i podrażnień.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie - przyjdź do Instytutu Skinologica na bezpłatną konsultację. Nic Cię to nie kosztuje, a możesz zyskać - cenną wiedzę, porady dotyczące zabiegu, a dzięki depilacji czas i komfort permanentnie gładkiej skóry.

Czekamy na Ciebie w Lesznie i Wrocławiu. :)

Udostępnij: