SKINLOGICA

Wyższy wymiar Twojego piękna.

Wrocław 502 716 151   Leszno 502 650 651

EN WE SPEAK ENGLISH
We will gladly answer all your questions, please do not hesitate to write or call us!
 
Cellulit. Problem ponad 80% kobiet.

CELLULIT. PROBLEM PONAD 80% KOBIET.

f

Cellulit. Problem ponad 80% kobiet.

Z problemem cellulitu zmaga się 80 a nawet 90% kobiet. Cellulit występuje zazwyczaj na tych częściach kobiecego ciała, gdzie organizm magazynuje tkankę tłuszczową czyli: na skórze ud, pośladków i brzucha, ramion.

Czym jest cellulit? Cellulit jest wynikiem nierównomiernego rozrostu komórek tłuszczowych, który objawia się nieestetycznymi grudkami na powierzchni skóry. Cellulit jest problemem większości kobiet. Spędza nam sen z powiek, a latem odbiera pewność siebie. To przez niego rezygnujemy z wymarzonej sukienki.

Przyczyny. Brak aktywności fizycznej, zła dieta lub wahania hormonalne, zwiększają przepuszczalność naczyń krwionośnych i limfatycznych. Powstaje obrzęk, który utrudnia mikrokrążenie. Komórki tłuszczowe zaczynają gromadzić toksyny oraz tłuszcz, a niedostatecznie odżywiona skóra traci swoją jędrność. Powstają nieestetyczne grudki - cellulit.

Jak walczyć z cellulitem? Aby pozbyć się cellulitu należy działać zdecydowanie i systematycznie. Można stosować kremy na cellulit, dietę, ruch i masaże.

Istnieje jednak niezawodny sposób na redukcję cellulitu we wszystkich stadiach. LPG Endermologie Alliance - nieinwazyjna technika polegająca na mechanicznej stymulacji skóry, naturalnie pobudza metabolizm komórkowy powodując:

Usuwanie miejscowych i opornych złogów tłuszczowych Wygładzenie skórki pomarańczowej nawet do 67% Ujędrnienie skóry ponad 71% Zabiegi antycellulitowe

Jak działa Endermoligie Alliance? Endermologia to zabieg antycellulitowy, który stymuluje do odnowy biologicznej. Podczas zabiegu skóra jest mocno ugniatana, co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest: redukcja cellulitu tłuszczowego, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, poprawa elastyczności skóry,redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego.Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.

Skuteczność Endermologie Alliance Endermologie otrzymało pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z Cellulitem. Ponad to efekty zabiegów potwierdza ponad 110 badań klinicznych. Rewelacyjne efekty usuwania cellulitu można zobaczyć na dedykowanej stronie http://alliancelpg.pl/#efekty

Agata Domagała Manager Skinlogica

Udostępnij: