Cellulit. Problem ponad 80% kobiet.

CELLULIT. PROBLEM PONAD 80% KOBIET.

Cellulit. Problem ponad 80% kobiet.

Z problemem cellulitu zmaga się 80 a nawet 90% kobiet. Cellulit występuje zazwyczaj na tych częściach kobiecego ciała, gdzie organizm magazynuje tkankę tłuszczową czyli: na skórze ud, pośladków i brzucha, ramion.

Czym jest cellulit? Cellulit jest wynikiem nierównomiernego rozrostu komórek tłuszczowych, który objawia się nieestetycznymi grudkami na powierzchni skóry. Cellulit jest problemem większości kobiet. Spędza nam sen z powiek, a latem odbiera pewność siebie. To przez niego rezygnujemy z wymarzonej sukienki.

Przyczyny. Brak aktywności fizycznej, zła dieta lub wahania hormonalne, zwiększają przepuszczalność naczyń krwionośnych i limfatycznych. Powstaje obrzęk, który utrudnia mikrokrążenie. Komórki tłuszczowe zaczynają gromadzić toksyny oraz tłuszcz, a niedostatecznie odżywiona skóra traci swoją jędrność. Powstają nieestetyczne grudki - cellulit.

Jak walczyć z cellulitem? Aby pozbyć się cellulitu należy działać zdecydowanie i systematycznie. Można stosować kremy na cellulit, dietę, ruch i masaże.

Istnieje jednak niezawodny sposób na redukcję cellulitu we wszystkich stadiach. LPG Endermologie Alliance - nieinwazyjna technika polegająca na mechanicznej stymulacji skóry, naturalnie pobudza metabolizm komórkowy powodując:

Usuwanie miejscowych i opornych złogów tłuszczowych Wygładzenie skórki pomarańczowej nawet do 67% Ujędrnienie skóry ponad 71% Zabiegi antycellulitowe

Jak działa Endermoligie Alliance? Endermologia to zabieg antycellulitowy, który stymuluje do odnowy biologicznej. Podczas zabiegu skóra jest mocno ugniatana, co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest: redukcja cellulitu tłuszczowego, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, poprawa elastyczności skóry,redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego.Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.

Skuteczność Endermologie Alliance Endermologie otrzymało pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z Cellulitem. Ponad to efekty zabiegów potwierdza ponad 110 badań klinicznych. Rewelacyjne efekty usuwania cellulitu można zobaczyć na dedykowanej stronie http://alliancelpg.pl/#efekty

Agata Domagała Manager Skinlogica

Udostępnij: